
Акумулятор для ноутбуків ASUS Eee Pad Transformer TR101 (C21-EP101) 7.4V 3300mAh
1 699 ₴
- В наявності
- Код: NB431137
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків ASUS Eee Pad Transformer TR101 (C21-EP101) 7.4V 3300mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 3300mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 138x120x4 мм.
Вага: 129.4 г.
Виробник: Asus.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: C21-EP101, C21EP101.
Сумісний з:
ASUS Eee Pad Transformer TR101, ASUS Eee Pad Transformer TF101 Mobile Docking series, Asus Eee Pad Transformer TF101, Eee Pad Transformer TF101 Mobile Docking, ASUS Eee Pad Transformer TR101 series, Eee Transformer TR101, Eee Transformer TF101, TR101, TF101.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 138 мм |
| Ємність акумулятору | 3300 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 24.42 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
