
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS FX-PLUS (A41N1424) 15V 2600mAh
999 ₴
- В наявності
- Код: NB430758
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS FX-PLUS (A41N1424) 15V 2600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 2600mAh.
Тип акумулятора: Li- ion.
Напруга: 15V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 268x36x20 мм.
Вага: 221.2 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: A41N1424, X55LM2H, 0B110-00231100, 0B110-00231100M.
Сумісний з: GL552, GL552JW, GL552JX, GL552JX-CN316T, GL552V, GL552VW, GL552VW-DH71, GL552VW-DH74, ZX50, ZX50V, ZX50VW, ZX50VW-MS71, FX-PLUS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 268 мм |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 39 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴
