
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Chromebook Flip C302 (C21N1613) 7.6V 4900mAh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB431434
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Chromebook Flip C302 (C21N1613) 7.6V 4900mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 4900mAh.
Тип акумулятора: Li-Polymer.
Напруга: 7.6V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 250х110х4 мм.
Вага: 167.5 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: C21N1530, 2ICP134/59/4, C21N1613.
Сумісний з: ASUS Chromebook C202, C202SA, C202SA-2A, C202SA-YS02.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 250 мм |
| Ємність акумулятору | 4900 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 37 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
