
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Vivobook A507M (A31N1719) 10.8V 2200mAh
899 ₴
- В наявності
- Код: NB431380
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Vivobook A507M (A31N1719) 10.8V 2200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 2200mAh/24Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 10.8V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 40x215x20 мм
Вага: 148 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: ASUS A31N1719,0B110-00520500
Сумісний з:
ASUS Vivobook A407M.
ASUS Vivobook A507M.
ASUS Vivobook X407MA.
ASUS Vivobook X407UA.
ASUS Vivobook X407UB.
ASUS Vivobook X407UF.
ASUS Vivobook X507UA.
ASUS Vivobook X507UB.
ASUS Vivobook X507LA.
ASUS Vivobook X507MA.
X407MAX, 407MA-1B, X407MA-1C, X407MA-BV02T, X407MA-BV03T, X407MA1B, X407MA1C, X407MABV02T, X407MABV03T, X407UA, X407UA-1B, X407UA-1C, X407UA-BV013T, X407UA-BV108R, X407UA-BV111T, X407UA1B, X407UA1C, X407UABV013T, X407UABV108R, X407UABV111T, X407UB, X407UB-1B, X407UB-1C, X407UB-BV062T, X407UB1B, X407UB1C, X407UBBV062T, X407UF-1B, X407UF-1C, X407UF1B, X407UF1C, X507LA-1B, X507LA-1C, X507LA1B, X507LA1C, X507MA, X507MA-1B, X507MA-1C, X507MA-AS5001T, X507MA-BR059T, X507MA-BR072T, X507MA-EJ012T, X507MA1B, X507MA1C, X507MAAS5001T, X507MABR059T, X507MABR072T, X507MAEJ012T, X507UA, X507UA-1B, X507UA-1C, X507UA-BQ046T, X507UA-BQ072T, X507UA-BQ168T, X507UA-BQ168T15, X507UA-BQ169T, X507UA-BR046T, X507UA-BR220T, X507UA1B, X507UA1C, X507UABQ046T, X507UABQ072T, X507UABQ168T, X507UABQ168T15, X507UABQ169T, X507UABR046T, X507UABR220T, X507UB, X507UB-1B, X507UB-1C, X507UB-EJ043, X507UB-EJ045, X507UB-EJ048, X507UB1B, X507UB1C, X507UBEJ043, X507UBEJ045, X507UBEJ048, X507UF, X507UF-1B, X507UF-1C, X507UF1B, X507UF1C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 215 мм |
| Ємність акумулятору | 2200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 24 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴
