
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків NEC PC VP WP114 (WP114-3S2P) 11.1V 4400mAh
899 ₴
- В наявності
- Код: NB400072
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків NEC PC VP WP114 (WP114-3S2P) 11.1V 4400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 4400mAh/49Wh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.1V.
Кількість елементів: 6.
Розміри акумулятора: 57x212x20 мм.
Вага: 311 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: PC-VP-WP127 PC-VP-WP104 PC-VP-WP103 PC-VP-WP114OP-570-76979 OP-570-77003 OP-570-76978
Сумісний з: NEC PC VP WP114 PC-VP-WP104 OP-570-76979 OP-570-76979 PC-LL370DS6W PC-LL370DS6B PC-LL870CS PC-LL770CS6WPC-LL770CS6B PC-LL750CS6C PC-LL750CS6R PC-LL750CS6WPC-LL750CS6B PC-LL370CS6W PC-LL370CS6B PC-LL870BSPC-LL770BS6W PC-LL770BS6B PC-LL750BS6R PC-LL750BS6PPC-LL750BS6W PC-LL750BS6B PC-LL700BS6R PC-LL700BS6PPC-LL700BS6W PC-LL700BS6B PC-LL370BS6W PC-LL370BS6BPC-LL870AS PC-LL750AS6R PC-LL750AS6P PC-LL750AS6WPC-LL750AS6B PC-LL700AS6R PC-LL700AS6P PC-LL700AS6WPC-LL700AS6B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 212 мм |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 49 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.6 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
| Сумісний із брендом: | NEC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴
