Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS N55 Series (A32-N55) 10.8V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 10.8V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 201x52x20 мм
Вага: 340 г
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: ASUS A32-N55
Сумісний з:
ASUS N45 Series
ASUS N45E
ASUS N45S
ASUS N45SF
ASUS N45SF-V2G- VX041V
ASUS N45SF-V2G-VX042V
ASUS N45SL
ASUS N55 Series
ASUS N55E
ASUS N55S
ASUS N55SF
ASUS N55SF-A1
ASUS N55SF-S1150V
ASUS N55SF-S2151V
ASUS N55SL
ASUS N75 Series
ASUS N75E Series
ASUS N75S Series
ASUS N75SF Series
ASUS N75SJ Series
ASUS N75SL Series
ASUS N75SN Series
ASUS N75SV Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 201 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 56 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴

