Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS ZenBook Flip UX360 (C31N1528) 11.55V 3000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 3000mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 11.55V
Кількість елементів:
Розміри акумулятора: 295x5x135 мм
Вага: 246 г
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: C31N1528
Сумісний з: Asus UX360 UX360C UX360CA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 295 мм |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 54 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.55 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴

