
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Zenbook UX305 (C31N1411) 11.4V 45Wh
2 699 ₴
- В наявності
- Код: NB430901
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Zenbook UX305 (C31N1411) 11.4V 45Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 45Wh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 14.4V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 295x5x127 мм
Вага: 224 г
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: C31N1411
Сумісний з:
ASUS ZenBook U Series, U305 Series, UX305 Series
ASUS ZenBook UX305, UX305FA, UX305UA, UX305CA
ASUS ZenBook U305, U305FA, U305UA, U305CA,
ASUS ZenBook U305FA5Y71, U305FA5Y10, U305FA6Y30, U305UA6200, U305CA6Y30, UX305FA-USM1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 295 мм |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 45 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴
