
Акумулятор для ноутбуків ASUS VivoBook S551L (A42-S551) 11.4V 4400mAh (original)
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB430765
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків ASUS VivoBook S551L (A42-S551) 11.4V 4400mAh (original)
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 4400mAh/48Wh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 11.4V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 200x10x95 мм
Вага: 274 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: 0A001-00450400, 0B200-00450100, 3ICP7/65/80, A42-S551, C31-S551
Сумісний з:
VivoBook S551L, VivoBook S551LA, VivoBook S551LB, VivoBook S551LB-CJ026H, VivoBook S551LB-CJ045H, VivoBook S551LB-CJ081H, VivoBook S551LC, VivoBook V551L, VivoBook V551LA, VivoBook V551LA-DH51T, VivoBook V551LA-DS71T, VivoBook V551LB, VivoBook V551LB-DB71T, VivoBook V551LB-SH71T
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 48 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
