Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS X540 (A31N1519, AS1519L7) 11.1V 2600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 2600mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 210x30.4x18.65 мм
Вага: 142 г
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: ASUS A31N1519
Сумісний з:
Asus X540 Series
Asus X540LA Series
Asus X540LJ Series
Asus X540SA Series
Asus X540SC Series
Asus X540YA Series
Asus X540S Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 28 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 18.65 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

