Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS X450 (AS450EL7, A41-X550E) 14.8V 2600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS X450 (AS450EL7, A41-X550E) 14.8V 2600mAh
Ємність: 2600mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7.4V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 270x27x19 мм
Вага: 199 г
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
ASUS A41-X550E, A41N1501, 0B110-00360000, 0B110-00360100, A41LK9H
Сумісний з:
Asus X450, X450E, X450J,X450JF Series
Asus A450, A450C, A450V, A450E, A450J, A450JF Series
Asus F450, F450C, F450V, F450E, F450J, F450JF Series
K550E, K550D, K450J, D451V, F550D, F550DP
F751, F751L, F751LA, F751LAV, F751LB, F751LD, F751LDV, F751LJ
F751LK, F751LN, F751LX, F751M, F751MA, F751MD, F751M
Asus GL752 GL752JW GL752VL GL752VW
GL752JW, GL752VL, GL752VL-1A, GL752VL-2B, GL752VL-GC057T, GL752VW, GL752VW-1A, GL752VW-2B, GL752VW-3B, GL752VW-T4004T, GL752VW-T4077T,
GL752VW-T4079T, GL752VW-T4091T, GL752VW-T4105, GL752VW-T4108D, GL752VW-T4122T, GL752VW-T4130T, GL752VW-T4137T, GL752VW-T4138T, GL752VW-T4179T,
GL752VW-T4180T, GL752VW-T4188T, GL752VW-T4189T, GL752VW-T4243T,
Asus N552 N552V N552VW N552VX
N552V, N552VW, N552VW-1A, N552VW-1B, N552VW-2A, N552VW-FI040T, N552VW-FI043T, N552VW-FI202T, N552VW-FW026T, N552VW-FY083T, N552VX, N552VX-1A,
N552VX-2A, N552VX-FI018T, N552VX-FW027T, N552VX-FW120T, N552VX-FW140T, N552VX-FW320T, N552VX-FY012T, N552VX-FY017T, N552VX-FY026T, N552VX-FY071T, N552VX-FY103T, N552VX-FY104T, N552VX-FY105T, N552VX-FY137T, N552VX-FY200T, N552VX-FY209D, N552VX-FY299T, N552VX-FY382T,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 270 мм |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 38.48 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 19 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴

