
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS X451(A41N1308, ASX551L7) 14.4V 2600mAh
999 ₴
- В наявності
- Код: NB00000299
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS X451(A41N1308, ASX551L7) 14.4V 2600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS X451 (A41N1308, ASX551L7) 14.4V 2600mAh
Ємність: 2600mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 14.4V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 268.4x38x19.6 мм
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: ASUS 0B110-00250100, A41N1308, A31LJ91, A31N1319, A41N1308, X45LI9C, YU12008-13007D, YU12125-13002
Сумісний з:
ASUS
X451
X551
X451C
X451CA
X551C
X551CA
A41
D550
X45li9c
X551CA-0051A2117U
X551CA-DH21
X551CA-SX024H
X551CA-SX029H
X551MAV
X551MA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 268.4 мм |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 37 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 19.6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴
