
Акумулятор для ноутбуків APPLE Macbook Pro 13 Retina (A1582) 11.42V 6559mAh
3 999 ₴
- В наявності
- Код: NB420483
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків APPLE Macbook Pro 13 Retina (A1582) 11.42V 6559mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 6559mAh.
Тип акумулятора: Li-poly.
Напруга: 11.42 V.
Кількість елементів: 6.
Розміри акумулятора: 120x290x5 мм.
Вага: 340 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: A1582, A1502, 020-00009.
Сумісний з:
MacBook Pro 13" Retina A1502 (2015).
MacBook Pro 13" Retina A1582 (2015).
MacBook Pro 13" Retina ME864.
MacBook Pro 13" Retina ME865.
MacBook A1502 (2015).
MacBook Pro Retina A1502 (2015 Version).
MacBook Pro 13" A1582.
MacBook Pro 13" A1502.
MacBook Pro 13" ME864.
MacBook Pro 13" ME865.
MacBook Pro 13" Retina "Core i5" 2.7GHz.
MacBook Pro 13" Retina "Core i5" 2.9GHz.
MacBook Pro 13" Retina "Core i7" 3.1GHz.
MacBook Pro Core i5 2.7GHZ 13.3" Retina A1502(EMC 2835).
MacBook Pro Core i7 3.1GHZ 13.3" Retina A1502(EMC 2835).
MacBook Pro Core i5 2.9GHZ 13.3" Retina A1502(EMC 2835).
MacBook Pro ME865CH/A.
MacBook Pro ME864CH/A.
MacBook Pro ME864ZP/A.
MacBook Pro ME866ZP/A.
MacBook Pro ME866CH/A.
MacBook Pro ME865ZP/A.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 290 мм |
| Ємність акумулятору | 6559 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 74.9 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.42 В |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткові характеристики: | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴
