
Акумулятор для ноутбуків APPLE Macbook Air 11" (A1375) 7.3 V 35 Wh
2 299 ₴
- В наявності
- Код: NB420155
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків APPLE Macbook Air 11" (A1375) 7.3 V 35 Wh
Акумуляторна батарея — найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею й працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є брак "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряджання та здатність до швидкого перезаряджання.
Назва: акумулятор для ноутбуків Apple Macbook Air 11" (A1375) 7.3 V 35wh
Місткість: 35 Втч
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 7.3 V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 285x133x5 мм
Вага: 218.5 г
Виробник: APPLE
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: MC505, MC505LL/A, MC505LZ/A, MC506 MC506J/A MC506LLA MC507LL/A.
Сумісний з:
Macbook Air 11" A1370, MC505LL/A, MC506LL/A, MC507LL/A, MacBook Pro 13-inch A1425 (Late 2012), MacBook Pro 13.3 inch MD212*/A, MacBook Pro 13.3 inch MD212B/A, MacBook Pro 13.3 inch MD212E/A, MacBook Pro 13.3 inch MD212HN/A, MacBook Pro 13.3 inch MD212J/A, MacBook Pro 13.3 inch MD212LL/A, MacBook Pro 13.3 inch MD212LZ/A, MacBook Pro 13.3 inch MD212RS/A, MacBook Pro 13.3 inch MD212TA/A, MacBook Pro 13.3 inch MD212X/A.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 285 мм |
| Ємність акумулятору | 4795 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 35 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.3 В |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
