
Акумулятор для ноутбуків APPLE MacBook Pro Retina 15 (A1398, A1618) 11.36V 8755mAh
6 599 ₴
- В наявності
- Код: NB420216
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків APPLE MacBook Pro Retina 15 (A1398, A1618) 11.36V 8755mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків APPLE MacBook Pro Retina 15 (A1398, A1618) 11.36V 8755mAh (original)
Ємність: 8755mAh/99.5Wh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 11.36V
Розміри акумулятора: 120x335x8 мм
Вага: 458 г
Виробник: Apple
Гарантія: 12 місяців
Сумісний з:
APPLE
Macbook Pro(MJLQ2CH/A)
A1398 Retina 2015
Macbook Pro(MJLT2CH/A)
Macbook Pro 15 A1398 Retina (2013 year)
Macbook PRO retina A1398 2015
Macbook Pro 15 ME294
Macbook Pro 15 ME293
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 8755 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 99.5 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.36 В |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴
