Акумулятор PowerPlant для ноутбуків APPLE MacBook Air 13" (A1405) 7.3V 38Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків APPLE MacBook 13" (A1245) 7.4V 38Wh
Ємність: 38Wh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 7.3 V
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
APPLE
A1405
A1496
A1377
020-7393-A
020-8143-A
020-8145-A
020-8145-01
020-6955-A
020-6955-01
661-5731
661-6055
Сумісний з:
APPLE
Macbook Air 13" A1369 (2010 version) "Core i5" 1.6
Macbook Air 13" A1369 (Mid-2011 version) "Core i7" 1.8
Macbook Air 13" A1466 (2012 version) "Core i5" 1.3
Macbook Air 13" A1466 (Mid-2013 version) "Core i7" 1.7,"Core i5"
Macbook Air 13" MC503/MC504 (2011 version)
Macbook Air 13" MC965/MC966LL/A
Macbook Air 13" MD760 / MD761 / MD760CH/A / MD761CH/A / MD760ZP/A / MD761ZP/A / MD760LL/A / MD761LL/A / MD231LL/A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 292.3 мм |
| Ємність акумулятору | 4800 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 38 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.3 В |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴

