
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків APPLE MacBook 13" (A1245) 7.4V 34Wh
1 099 ₴
- В наявності
- Код: NB00000228
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків APPLE MacBook 13" (A1245) 7.4V 34Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків APPLE MacBook 13" (A1245) 7.4V 34Wh
Ємність: 34Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7.4V
Кількість елементів: 1
Розміри акумулятора: 287x120.65x8.8 мм
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: APPLE A1245
Сумісний з:
APPLE
MacBook Air 13" A1237 MacBook Air 13" A1304 MacBook Air 13" MB003
MacBook Air 13" MB003J/A MacBook Air 13" MB003LL/A MacBook Air 13" MB003TA/A
MacBook Air 13" MB003X/A MacBook Air 13" MB003ZP/A MacBook Air 13" Z0FS
MacBook Air 13" MC233*/A MacBook Air 13" MC233CH/A MacBook Air 13" MC233LL/A
MacBook Air 13" MC233TA/A MacBook Air 13" MC233X/A MacBook Air 13" MC233ZP/A
MacBook Air 13" MC234*/A MacBook Air 13" MC234CH/A MacBook Air 13" MC234LL/A
MacBook Air 13" MC234TA/A MacBook Air 13" MC234X/A MacBook Air 13" MC234ZP/A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 287 мм |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Потужність | 34 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 8.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120.65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴
