
Ручка мініштатив Ulanzi TT38 One-click Opening Tripod UV-T070GBB1 Black
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка мініштатив Ulanzi TT38 One-click Opening Tripod UV-T070GBB1 Black
Ручка мініштатив Ulanzi TT38 One-click Opening Tripod — універсальний настільний штатив із поєднанням швидкості, надійності та функціональності, він розроблений для справжніх поціновувачів мобільності, універсальності й ергономічності, незамінний інструмент для створення якісного контенту в будь-яких умов.
Ручка мініштатив для камери або телефона з максимальною висотою 25 см Ulanzi TT38, обладнана системою One-Click Opening, ґаджет розкладається миттєво, що дає можливість не пропустити жодного важливого моменту. Трикутна стійка, підтримує обладнання вагою до 3 кг. Трипод обладнаний кульовою головкою з обертанням на 360 і нахилом у будь-який бік, швидкознімною пластиною Uka і сумісний із кріпленнями серії F38.
Ulanzi TT38 гарантує легкий і миттєвий перехід від горизонтальної до вертикальної зйомки, а також використання унікальних положень, як-от Mantis Mode («Богомол»), прихований гачок дає змогу закріпити штатив на моніторі, паркані або іншій поверхні завтовшки до 100 мм. Top Handle Mode (Верхній ручний) чудовий варіант для знімання з низького ракурсу та динамічних сцен, у русі близько до землі.
Ручка/штатив зроблена з урахуванням ергономіки, забезпечує комфортне утримання навіть за тривалого використання, має невелику вагу 394 г і компактні розміри. Він стане найкращим супутником для стримінгу, подорожей, вуличної фотографії та інших активностей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.394 кг |
| Довжина у складеному стані | 252 мм |
| Максимальна висота штатива | 200 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Ручка мініштатив, інструкція, гарантійний талон |
| Розміри: | 252×56×108 мм |
| Тип кріплення | Холодний черевик, Різьба 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴









