
Електрична зубна щітка + Іригатор (2в1) Soocas T03 Neos White
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична зубна щітка + Іригатор (21) Soocas T03 Neos White
Інтелектуальний догляд за зубами
Socas T03 Neos дасть вам зайвий привід усміхнутися. Адже цей ефективний і делікатний прилад здійснює комплексний догляд за порожниною рота, об'єднуючи в собі функції зубної щітки та іригатора. Прилад пропонує сучасний підхід з догляду за порожниною рота, який принесе видимий результат і покращить якість щоденного чищення. Технологія високочастотної вібрації, посилена впливом води, забезпечує ефективне очищення зубів і видалення навіть застарілих відкладень.
Глибоке очищення
З Soocas T03 Neos вам забезпечене ефективне очищення поверхні зубів, міжзубного простору та лінії ясен. Прилад видаляє до 40 разів більше нальоту, ніж звичайна ручна зубна щітка, він також очищає міжзубні проміжки до 10 разів ефективніше. Такий приголомшливий ефект досягається завдяки об'єднанню дії потоку води під тиском із рухом щетинок: для щітки немає важкодоступних місць, і після її використання вам не знадобиться зубна нитка.
Замінює використання зубної нитки
Імпульсний метод очищення з ефектом використання зубної нитки є ключовою особливістю Soocas T03 Neos. Прилад генерує імпульси, що забезпечують ефективне видалення залишків їжі. За ефективністю таке чищення перевершує традиційний метод очищення ниткою. Водночас прилад не травмує ясна та краще досягає важкодоступних місць.
Режими роботи
Оцініть комплексний процес, що поєднує чищення щіткою й зубною ниткою. Використовуйте режим глибокого очищення Deep Clean, щоб видалити залишки їжі навіть із найбільш важкодоступних місць. Режим швидкого очищення Rapid Shine Cleaning Solution скорочує час процедури, забезпечуючи водночас високий результат чищення. Ви можете регулювати ефективність чищення, адже у вашому розпорядженні 3 рівні інтенсивності: ніжний, стандартний і сильний. Налаштуйте роботу приладу під свої потреби й оцініть чудовий результат уже після першого використання.
Увага до кожної деталі
Під час розроблення Soocas T03 Neos було приділено увагу кожній деталі, щоб забезпечити максимальну ефективність процесу. Вихід води розташований на головці щітки в такий спосіб, щоб забезпечити плавний потік, не порушуючи руху щетини. Верхня та нижня щетина щітки призначені для міжзубних проміжків. Щетинки, розташовані в центральній частині головки, ідеально підходять для очищення поверхні зубів і лінії ясен. Щетина з боків була створена для догляду за яснами. Щетинки мають округлену форму для делікатного чищення без пошкодження ясен, завдяки спеціальній формі вони ідеально прилягають до зубів, сприяючи ефективнішому чищенню.
Завжди готовий до роботи
Ємна літієва батарея ємністю 2600 мА·год забезпечує до 30 днів роботи під час чищення зубів двічі на день. За низького рівня заряду батареї індикатор стає червоним, вказуючи, що прийшов час зарядитися. База, що входить до комплекту, дає змогу зручно поповнювати енергію. Час, потрібний для підзаряджання, становить приблизно 8 годин.
Правильний догляд
Розумні нагадування будуть сповіщати вас, коли вам потрібно змінити зону чищення, допомагаючи виробити правильні звички та унеможливлюючи перепустки під час догляду за порожниною рота. Система контролю тиску води підтримує постійний тиск, щоб запобігти пошкодженню лінії ясен. Крім того, щетинки щітки змінюють колір після певного періоду використання, тому ви завжди знатимете, коли прийшов час замінити насадку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soocas |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість пульсацій в хвилину | 30000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Датчик тиску, Таймер |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Звукова |
| Тип | Зубна щітка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Функції | Щоденне чищення (3D) |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.267 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Об'єм резервуара для води | 90 мл |
| Режим роботи (подачі струменя) | Моноструя |
| Тип іригатора | Портативний |
| Фільтр для очищення води | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора, мА·год | 2600 мАч |
| Комплектація | Електрична зубна щітка, інструкція, гарантійний талон |
| Термін служби батареї: | до 30 днів за повного заряджання |
| Тип елемента живлення: | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴









