Масажна подушка для тіла SKG VS500 Grey
Розслаблювальний і зігрівальний масаж
Позбутися болю та напруження в м'язах, а також розслабитися після інтенсивного фізичного навантаження або після декількох годин, проведених у положенні сидячи, допоможе зігрівальна масажна подушка SKG V5. Масажер підтримує 3 масажні режими та забезпечує глибокий вплив на проблемні зони. Завдяки ємному вбудованому акумулятору та практично безшумній роботі пристроєм можна користуватися в будь-якому місці.
Дві сторони однієї подушки
Насолоджуйся подвійним комфортом із масажною подушкою SKG V5. Її унікальний дизайн пропонує дві робочі сторони для максимально персоналізованої взаємодії. Використовуй бік із масажними головками та зігрівальними зонами для інтенсивного впливу на втомлені м'язи шиї, спини або ніг, знімаючи напруження після навантаження. Переверни подушку, і ти отримаєш теплу грілку, яка зігріє тебе в холодну погоду та допоможе розслабитися після довгого дня.
Мистецтво розслаблення
Відчуй блаженство заспокійливих дотиків, що ідеально підходять саме тобі. Завдяки продуманій формі ця масажна подушка ефективно працює на всіх ділянках тіла, гарантуючи глибоке розслаблення. Знімай напруження в руках, ногах, шиї або попереку — швидко й ефективно. Рухи масажних головок неймовірно м'які, немов руки професіонала, що приносять повний комфорт і умиротворення. А 20 масажних вузлів і 3 режими дають змогу вибрати потрібну тобі техніку: від легкої розминки перед навантаженням до інтенсивного впливу або глибокого релаксувального масажу після довгого дня, повністю адаптуючись до твоїх індивідуальних потреб.
М'яке тепло
Масажер SKG V5 пропонує комбінований вплив масажних головок і дбайливого прогрівання, яке допомагає твоїм м'язам максимально розслабитися, ефективно усуваючи хворобливі відчуття й дискомфорт після довгого дня або інтенсивних навантажень. Завдяки рівномірному та глибокому нагріванню відбувається локальне зняття напруги. Тепло також сприяє розслабленню центральної нервової системи, знімаючи стрес і втому. Масажер нормалізує кровообіг, покращуючи приплив кисню до тканин, що сприяє швидшому відновленню.
Тепло та комфортно де завгодно
Пристрій такий зручний, що його можна легко брати із собою в поїздки та відрядження, а також користуватися ним навіть у людному офісі. Безшумна бездротова робота робить масажер незамінним аксесуаром для тих, хто багато часу проводить за кермом автомобіля. Завдяки невеликим габаритам він без проблем поміщається в сумці, готовий зігріти та зняти напруження на першу вимогу.
Повна автономність
Щоб увімкнути/вимкнути масажер, змінити режим або увімкнути підігрівання, потрібно натиснути на відповідну кнопку на приладі. Завдяки ємному акумулятору на 3200 мА.год масажна подушка SKG V5 здатна зробити кілька циклів масажу без перерви на підзаряджання. Ти також зможеш поєднувати масаж і підзаряджання. Про кількість заряду та статус підзаряджання можна дізнатися завдяки світловим індикаторам на корпусі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKG |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Тип | Масажна подушка |
| Матеріал | Тканина |
| Користувацькі характеристики | |
| Швидке нагрівання: | Червоне світло 630 нм + нагрівальна поверхня 2826 мм2 FPc з регулюванням температури (від 39 °C до 44 °C) |
| Вага (кг) | 1.71 кг |
| Тип масажу | Шіацу/акупунктура, Інфрачервоний, Вібромасаж, Роликовий, Теплотерапія |
| Час роботи, г | 2 години автономної роботи |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Інтерфейс заряджання: | USB Type-C |
| Кількість режимів масажу | 3 |
| Комплектація | Масажна подушка, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 10 Вт |
| Живлення | 2500 mAh |
| Розміри: | 35 x 29 x 13 см |
| Рівні інтенсивності | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴










