Масажер мікрострумовий SKG K5 Pro White
Індивідуальні параметри
Сучасний масажер SKG K5Pro ідеально підходить для зняття напруження та болю в зоні шиї. Для цього він має 4 режими роботи, які здатні повністю замінити професійного масажиста. Крім того, 9 рівнів інтенсивності дадуть змогу підібрати оптимальну силу впливу для кожного.
Виняткова практичність
SKG K5Pro вирізняється лаконічним дизайном та ергономічною формою, яка ідеально прилягає до шийного відділу. Непомітна вага та компактні розміри подбають, щоб експлуатація викликала у вас винятково позитивні емоції. Крім того, модель вирізняється інтуїтивно зрозумілим керуванням і сучасною батареєю, якої вистачає на 8 днів.
Тепловий вплив
Розробники обладнали масажер 3 режимами нагрівання, які рівномірно розігрівають шию та розслаблюють м'язи. 15-хвилинного сеансу цілком вистачить, щоб повністю позбутися болю та зняти напруження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKG |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 95 г |
| Вид масажного впливу | Електроімпульсний, Інфрачервоне прогрівання, Точковий масаж |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 45 мм |
| Кількість програм | 4 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 9 шт. |
| Максимальний час безперервної роботи | 15 хв |
| Матеріал | Силікон |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Область масажу | Шия |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип управління | Ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип масажу | Мікрострумовий, Імпульсний |
| Час до повного заряджання: | 2,5 години |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора, мА·год | 1000 mAh |
| Комплектація | Масажер, інструкція, гарантійний талон |
| Термін служби батареї: | 8 днів (4 години/день) |
| Функція нагрівання | 3 режими — 38 40 42 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴





