
Розумний датчик температури та вологості (термогігрометр) Mijia Temperature and Humidity Monitor 3 BHR9041GL BHR6971CN White
699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумний датчик температури та вологості (термогігрометр) Mijia Temperature and Humidity Monitor 3 BHR9041GL BHR6971CN White
Контроль домашнього мікроклімату
Стильний і багатофункціональний прилад Mi Temperature and Humidity Monitor 3 допоможе тобі стежити за домашньою атмосферою й легко підтримувати її на комфортному рівні в режимі 24/7. Прилад обладнаний високоточними датчиками, які вимірює температуру та вологість у приміщенні, виводячи показники на дисплей. Крім цього, на дисплеї відбивається поточний час і дата, а також рівень комфорту у формі інтуїтивної піктограми. Під час синхронізації датчика з розумними пристроями ти зможеш вбудовувати прилад у різні сценарії роботи системи розумного дому, а також отримаєш доступ до статистики змін за період у застосунку Mi Home/Xiaomi Home.
Зручне зчитування інформації
На сірому тлі великого дисплея зображаються чіткі символи чорного кольору, які мають такий вигляд, ніби написані чорнилом на аркуші паперу. Дисплей чітко проглядається навіть плід великим кутом, тому ти легко прочитуєш інформацію з будь-якого місця в кімнаті. На дисплей за замовчуванням виводиться температура, але ти можеш швидко перемикатися між показниками за допомогою кнопки, а також встановлювати показники, пріоритетні для перегляду.
Інформативні смайлики
Враховуєш температуру в домі оптимальної? А що завдяки вологості? Щоб не витрачати час на поєднання даних, тобі досить поглянути на дисплей приладу. У правому верхньому кутку ти побачиш смайлик, який вкаже, наскільки комфортною і здоровою є атмосфера в домі.
Професійна точність вимірювань
Використання вдосконаленого сучасного датчика Swiss Sensirion забезпечує надточні вимірювання температури та вологості з частотою один раз на 6 секунд: навіть незначні коливання температури до 0.1 градуса та вологості до 1% будуть миттєво виявлені та відбиті на дисплеї.
Чудова автономність
Завдяки наднизькому енергоспоживанню датчика тобі не доведеться часто міняти батарейки. Однієї кнопкової батареї CR2450 вистачить на 1.5 роки роботи приладу в режимі очікування.
Вражай на погоду в будинку
Під час синхронізації датчика Mi з іншими пристроями в екосистемі розумного дому вти зможеш легко міняти домашній мікроклімат і завжди підтримувати його на оптимальному рівні. Наприклад, у разі підвищення температури вище встановленого тобою показника автоматично увімкнеться кондиціонер. Або, якщо повітря в кімнаті занадто сухе, активується зволожувач. А ще в застосунку ти зможеш переглядати зміни показників за період.
Найкраще місце для розміщення
Завдяки невеликому форм-фактору та стильному дизайну Mi Temperature and Humidity Monitor 3 можна розташувати там, де ти віддаєш потрібним. Прилад можна поставити на стіл, тумбочку або полицю або закріпити на стіні за допомогою двостороннього скотчу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.072 |
| Зовнішній датчик | бездротовий |
| Висота | 70.2 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 14.5 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Да |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Немає |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Да |
| Комплектація | Розумний датчик температури та вологості, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Тип метеостанції | цифровий кімнатний термометр |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 79.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






