
Портативна батарея Powerbank Xiaomi 10000mAh 33W Magnetic Integrated Cable BHR9823GL Grey
2 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Powerbank Xiaomi 10000 mAh 33 W Magnetic Integrated Cable BHR9823GL Grey
Зручний павербанк завжди під рукою
Зовнішній акумулятор Xiaomi забезпечує швидке дротове заряджання потужністю до 33 Вт і миттєву бездротову підзарядку, варто тільки під'єднати його до смартфона. Вбудований потужний магніт гарантує міцність з'єднання та стабільність процесу заповнення заряджання. Модель обладнана одночасно парою комірок, що забезпечують ємність 10 000 мА·год для тривалішої автономної роботи під'єднаних девайсів.
Заряджання без втрати часу
Модель розроблена для одночасного заряджання трьох пристроїв без саморозряджання під час використання дротового або бездротового способу під'єднання. Рівень потужності в будь-якому з випадків під'єднання залишається достатнім для швидкого й ефективного поповнення заряду.
Закриває всі потреби в заряді
Дротова швидка зарядка потужністю до 33 Вт пропонується в кожному з портів USB-C павербанка Xiaomi. Для забезпечення безпеки акумулятора в ґаджеті перші 85% заряду заповнюються на максимум, а наступні 15% у режимі мікрострумів.
Бездротовий комфорт
Магнітне кріплення для безперебійного заряджання зручно та практично в повсякденному застосуванні. Надширокий магнітний масив розширює сферу контакту з ґаджетами, неабияк посилюючи з'єднання. Його також можна використовувати в поєднанні з магнітними чохлами для телефонів для додаткової міцності. Заряджання стартує відразу після під'єднання, щоб ви могли насолоджуватися високою продуктивністю без кабелів або ручного втручання.
Підзаряджайся на ходу
Портативна батарея забезпечує максимальну вихідну потужність 7,5 Вт для швидкого магнітного заряджання. Сумісна з iPhone 12 і пізнішими серіями. Забудьте про додаткові дроти: смартфон легко фіксується на павербанку, який важить лише 238 г, і без кабелів, які не плутаються в руках під час заряджання на ходу. Так само павербанк Xiaomi заряджається від двох портів USB-C одночасно та має максимальну потужність 30 Вт. Для повного заряджання пристрою потрібно 2 години 20 хвилин.
Заряду вистачить на всіх
Акумулятор великої ємності на 10 000 мА·год обладнаний двома високопродуктивними відділеннями ємністю по 5000 мА·год. Девайс має вдосталь потужності, щоб зарядити iPhone 16 Pro приблизно двічі. Збільшений термін експлуатації акумулятора для вашого спокою. Просте магнітне кріплення запобігає перебої з електроживленням, гарантуючи стабільний процес.
Стильний і зручний
Зручне кабельне під'єднання дає можливість розташувати павербанк у будь-якій частині робочого стола. Бездротова технологія відкриває комфорт заповнення рівня заряду на ходу, у поїздках або на нарадах. Модель тонка та компактна: легко поміщається в кишені сумки або рюкзака, стаючи важливим компаньйоном для виконання різних завдань. Матовий корпус із силіконовою магнітною панеллю гарантує приємне на дотик покриття, що зменшує появу подряпин на корпусі телефона. Завдяки заокругленим краям його комфортно тримати в руці, навіть коли він під'єднаний до смартфона.
Постійний контроль
Яскравий індикатор забезпечує швидкий і зручний моніторинг рівня заряду павербанка. Чотири світлові індикатори наочно показують весь рівень ємності батареї, що залишилася. Будьте в курсі процесів для своєчасного заряджання та простого керування живленням.
Багаторівневий захист
За допомогою вбудованої системи здійснюється контроль температури в режимі реального часу: під'єднані пристрої завжди захищені для ефективного заряджання. Високоточний температурний датчик і вдосконалений чип керування працюють у тандемі для стабільності. Завдяки кільком рівням захисту від короткого замикання, перенапруги, перевантаження струмом, перезаряджання та перерозряджання ваші ґаджети завжди заряджені та готові до роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Максимальна потужність W | 33 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Бездротова зарядка, Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 238 г |
| Висота | 109 мм |
| Довжина | 19.8 мм |
| Ширина | 68.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴







