
Портативна батарея Powerbank Baseus EnerFill FP11 10000mAh 15W P1008210C213-00 White
1 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Powerbank Baseus EnerFill FP11 10000 mAh 15 W P1008210C213-00 White
Надійний запас енергії
Цей компактний акумулятор забезпечує чималу енергетичну підтримку, маючи достатню ємність, щоб повністю зарядити сучасний смартфон. Він гарантує надійний запас енергії для тривалих поїздок, відряджень або насичених робочих днів, коли доступ до розетки обмежений, забезпечуючи вашу постійну залученість у важливі справи.
Надшвидке дротове живлення
Пристрій обладнаний універсальним портом Type-C і підтримує технологію швидкого заряджання, забезпечуючи високу вихідну потужність. Це дає змогу максимально швидко поповнювати заряд телефона або планшета, витрачаючи менше часу на очікування й більше — на використання своїх ґаджетів.
Стильний вигляд та захист
Корпус виготовлений у чистому білому кольорі, що гармонійно поєднується з мінімалістичним дизайном популярних ґаджетів. Вбудований інтелектуальний чип постійно контролює температуру та запобігає перегріванню, а також захищає від перенапруги та короткого замикання. Це гарантує повну безпеку як самого акумулятора, так і вашого обладнання.
Портативність і зручність носіння
Завдяки тонкому та легкому корпусу, цей акумулятор не займе багато місця у вашій сумці або кишені. Його ергономічна форма робить щоденне носіння максимально комфортним. Ви завжди матимете під рукою надійне джерело енергії, яке органічно доповнює ваш активний ритм життя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 15 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 181 г |
| Висота | 109 мм |
| Довжина | 17.5 мм |
| Ширина | 68.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



