
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max Plus Wireless EFRIVER3MP-Wireless-EU-CBOX
39 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Max Plus Wireless EFRIVER3MP-Wireless-EU-CBOX
Висока продуктивність і стабільність
EcoFlow River 3 Max забезпечує потужність 600 Вт, підтримуючи більшість не потужних домашніх пристроїв. Його функція X-Boost дає змогу працювати навіть із потужнішою технікою (1200W), наприклад, із телевізором і холодильником. Це ідеальний вибір для використання вдома, у кемпінгу або в аварійних ситуаціях. Також є вбудоване підсвічування для максимальної зручності.
Багатозадачна зарядка із генератора
Зарядна станція може бути повністю заряджена за 60 хвилин від генератора потужністю 380 Вт. Завдяки підтримці сонячних панелей і заряджанню від мережі, можна комбінувати джерела енергії для підвищення ефективності. У дорозі доступна зарядка від автомобільного джерела на 220 Вт, забезпечуючи повне заряджання за 3,3 години. В умовах відсутності електрики генератор забезпечує надійну роботу пристрою. Це робить зарядну станцію універсальним рішенням для будь-яких ситуацій, що вимагають автономного живлення.
Миттєвий захист для чутливих пристроїв
Серия River 3 Max пропонує надійний захист для пристроїв завдяки часу перемикання менш ніж 10 мс. Це дає змогу уникнути раптових вимкнень живлення й забезпечує безпечне функціонування вашої техніки в домашньому офісі або ігровій зоні. Швидка реакція робить цю систему ідеальною для використання з комп'ютерними пристроями, мережевими сховищами та ігровими консолями.
Безшумна робота для цілодобового використання
Енергоощадна технологія X-GaNPower знижує тепловиділення та рівень шуму. Потужність менш ніж 30 дБ дає змогу комфортно використовувати пристрій навіть у спальній кімнаті, не порушуючи вашого сну. Насолоджуйтеся тишею і стабільною роботою, навіть у разі цілодобової експлуатації.
Додаткові можливості заряджання
Під'єднання додаткового акумулятора до River 3 Max відкриває можливість швидкого заряджання через порт USB-C з потужністю 140 Вт. Це дає додаткову свободу у використанні пристрою. Завдяки технології Pogo Pin, акумулятори під'єднуються без дротів і додаткових кріплень. Усі з'єднання надійно фіксуються за допомогою затискачів, що виключає потребу використання кабелів або гвинтів. Підтримує під'єднання акумулятора EB300 (286 Вт·год) або EB600 (572 Вт·год).
Довговічність і захист
Пристрій обладнаний системою керування батареєю X-Core 3.0, яка містить комплекс заходів проти перегрівання, перенапруги та коротких замикань. Це забезпечує довговічність і безпеку використання в будь-яких умовах.
Водонепроникність і ударостійкість
EcoFlow River 3 Max має рівень захисту IP54, що робить його стійким до води та пилу. Це дає змогу використовувати його в найсуворіших умовах, забезпечуючи довгострокову надійну роботу навіть у разі впливу зовнішніх чинників.
Акумулятор LiFePO4
Пристрій обладнаний комірками LiFePO4, розрахованими на 3000 циклів заряджання. Це забезпечує 10 років повсякденного використання до падіння ємності на 80%. Отже, користувачі можуть розраховувати на довгий термін експлуатації батареї й ефективну роботу пристрою.
Моніторинг і керування
Покращений застосунок дає змогу відстежувати статус заряджання та стан батареї. Персоналізовані параметри, як-от керування швидкістю заряджання та режим енергоощадження, забезпечують зручність використання. Також можливе віддалене керування пристроєм через Wi-Fi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 147 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 232 мм |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 286 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від сонячної енергія |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 6 |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 1200 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Додаток IOS/Android, Функція ДБЖ (UPS), Бездротове заряджання пристроїв, З ліхтариком |
| Роз'єми | Type-C, USBx2, XT60, DC, Розетка AC 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Ширина | 234 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 286 Вт·год (зарядна станція) • 572 Вт·год (додатковий акумулятор) |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вага (кг) | 4.7 кг (зарядна станція) |
| Час заряджання (від прикурювача) | До 3 годин 18 хвилин |
| Час заряджання (від мережі) | До 1 години |
| Час заряджання (від сонячних панелей) | До 1 години 30 хвилин |
| Вхідні порти | 1 x Car Charging Input: 11-55V / 8A / 220W, 1 x Generator Charging Input: 100-120V / 6.5A / 380W, 1 x XT60: 220W, 1 x USB-С (on battery) 140W |
| Вихідні порти | 2 x USB-A: 5V (2.4A) / 12W, 1 x USB-C: 5V (3A) / 9V (3A) / 12V (3A) / 15V (3A) / 20V (5A) / 100W, 1 x Car Power Output: 12.6V / 10A / 126W, 1 x USB-С (on battery) 140W, 1 x USB-B |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція, гарантійний талон |
| Робоча температура | От -10 до +45 °C |
| Розміри: | 233.68 х 231.14 х 147.32 мм (зарядна станція) • 234 х 224 х 158 мм (додатковий акумулятор) |
| Стандарт захисту | IP54 |
| Тип розеток | Type F (EU) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴






