Портативна батарея Power Bank Hoco J72 Easy Travel 10000 mAh White
Висока ефективність
Сучасний спосіб життя вимагає надійного джерела енергії для наших мобільних пристроїв. З разючою ємністю 10000 mAh (37Wh), зовнішній акумулятор Hoco J72 Easy Travel забезпечує безперервну підтримку ваших ґаджетів у будь-якій ситуації.
Зручність і багатофункціональність
Завдяки вхідним портам Micro-USB і USB-C, а також двом портам USB з максимальним виходом 5V/2A кожен, заряджання вашого пристрою стає максимально зручним і ефективним. Незалежно від того, які пристрої ви використовуєте, Hoco J72 Easy Travel забезпечить їм надійне живлення.
Надійність і компактність
Виготовлений із високоякісних матеріалів — ABS, вогнетривкого PC і літієво-полімерного акумулятора, цей акумулятор забезпечує надійний захист від перегрівання та короткого замикання. Водночас його компактні розміри та легка вага роблять його ідеальним супутником у подорожах і на повсякденних прогулянках.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Призначення | Для електроніки |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A, micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.225 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴




