Зарядна станція BLUETTI EP500Pro White
Надійна підтримка в будь-якій ситуації
Зарядна станція Bluetti Solar Power Station EP500Pro 3000W пропонує унікальне поєднання потужності та надійності, ставши ідеальним рішенням для забезпечення резервного електропостачання. Оснащена акумулятором LiFePO4 на 5100 Вт-год і потужним інвертором на 3000 Вт із чистою синусоїдальною хвилею, ця станція здатна підтримувати роботу домашніх приладів, інструментів і пристроїв навіть за найнепередбачуваніших обставин, забезпечуючи безперебійне електропостачання.
Технологія на крок попереду
Вбудований двоядерний мікрокомп'ютер робить процес оновлення швидким і легким, що дає змогу станції залишатися на піку сучасних технологій і адаптуватися під актуальні потреби користувача.
Автономність без компромісів
У моменти, коли електрика в будинку раптово відключається, Bluetti EP500Pro автоматично вступає в дію, забезпечуючи живлення ключових пристроїв і освітлення. На відміну від традиційних бензинових генераторів, ця сонячна електростанція працює практично безшумно, не вимагає додаткового обслуговування, не використовує викопне паливо і не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, надаючи екологічне джерело енергії.
Екологічне та безперебійне енергопостачання
Оснащена портом для під'єднання сонячних панелей, Bluetti EP500Pro відкриває шлях до використання відновлюваних джерел енергії. Це не тільки зменшує залежність від загальної енергомережі, а й значно скорочує екологічний слід користувача, роблячи електростанцію ідеальним вибором для тих, хто прагне більш стійкого та екологічно відповідального способу життя.
Універсальність і зручність використання
Bluetti EP500Pro демонструє видатну універсальність, здатну задовольнити потреби навіть найвимогливіших користувачів. Будь то домашнє використання, робота у віддаленій місцевості або подорож на природу, ця сонячна електростанція забезпечує потужне, надійне і, що найважливіше, зручне електропостачання, роблячи її незамінним інструментом у будь-яких умовах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідні інтерфейси | Розетка 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 500 мм |
| Ємність акумулятору | 5100 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 6000 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | З колесами, Додаток IOS/Android, Функція ДБЖ (UPS), Бездротове заряджання пристроїв |
| Роз'єми | DC, USBx4, Type-Cx2, Розетка AC 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Цикли зарядки | 3500 |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 76 кг |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність (максимальна) | 6000 Вт |
| Потужність номінальна | 3000 Вт |
| Робоча температура | От 0 до +40 °C |
| Розміри: | 760 х 500 х 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 999 ₴








