Зарядна станція BLUETTI AC240 Black
Потужності вистачить на все
Універсальна зарядна станція BLUETTI AC240 з ємністю 2400 Втч та вихідною потужністю 2400 Вт (пікова потужність до 3600 Вт) допоможе не залежати від центральної електромережі та завжди мати необхідну кількість заряду для всіх пристроїв та техніки. Завдяки захисту корпусу за стандартом IP65 станцію можна безпечно використовувати на природі та в місцях із підвищеною запиленістю, наприклад, у майстернях. Підзаряджання батареї станції можливе різними способами, тому у тебе не виникне проблем із поповненням заряду. Багаторівневий захист забезпечує безпечну експлуатацію протягом багатьох років.
Пил і волога не перешкода
Зарядну станцію BLUETTI AC240 можна використовувати в різних місцях і в різних погодних умовах. Захист корпусу за стандартом IP65 робить безпечним експлуатацію станції в місцях з підвищеною вологістю та запиленістю: у кемпінгу на відкритому повітрі, у пильній майстерні, на дачі або на яхті у відкритому морі. Всі вихідні порти станції мають додатковий захист у вигляді щільних заглушок, вентилятори, що охолоджують, отримали спеціальний дизайн, що захищає від попадання всередину пилу і вологи.
Підключайся без обмежень
За допомогою зарядної станції BLUETTI AC240 з універсальним набором портів (USB-А, USB Type-C, розетки змінного та постійного струму) ти зможеш заряджати будь-які пристрої та підключати будь-яку побутову техніку, що підходить за потужністю. При номінальній потужності до 2400 Вт та піковій потужності до 3600 Вт станція підходить для запуску та безперебійної роботи 99% техніки та пристроїв, включаючи такі потужні, як електричні плити, обігрівачі та електроінструмент.
Місткість, яку можна збільшити
Зарядна станція BLUETTI має ємність 1536 Втч - цього точно вистачить для автономної роботи побутової техніки та підзарядки пристроїв. У разі нестачі заряду ємність станції можна збільшити до 10136 Втч, просто приєднавши до системи додаткові блоки.
Різні способи підзарядки
BLUETTI AC240 підтримує 5 способів заряду: від мережі, від автомобільної розетки, від сонячної батареї, від акумулятора або електричної заправної станції на причалі. Завдяки підтримці швидкого заряджання, час заряджання від мережі від 0 до 80% складає всього близько 45 хвилин. Потужність підзарядки від сонячної енергії обмежена 1200 Вт.
Безпека та надійність
Оригінальна система керування акумулятором Smart-BMS контролює робочі параметри та автоматично змінює налаштування при роботі акумулятора в різних умовах, а також захищає від перезаряджання, перерозрядження, перевантаження по струму, перегріву, короткого замикання та інш. Це дозволяє продовжити термін служби батареї, підвищити надійність та безпеку експлуатації. Батарея LiFePO₄ має збільшений робочий ресурс 3500+ циклів підзарядки. 6-річна гарантію виробника та термін служби не менше 10 років, підтверджені користувачами - ще один доказ високої надійності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 410 мм |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідні інтерфейси | Розетка 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 294 мм |
| Ємність акумулятору | 1536 мА/год |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від мережі, Від сонячної енергія |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 3600 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Підтримка додаткової батареї, Додаток IOS/Android, З ручкою, Швидке заряджання батареї, Функція ДБЖ (UPS) |
| Роз'єми | USBx2, Розетка AC 220В, DC, Type-Cx2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 3500 |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання (від прикурювача) | 14,6 годин |
| Час заряджання (від сонячних панелей) | 1.5 часа |
| Час заряджання | 45 хвилин |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність (максимальна) | 3600 Вт |
| Потужність номінальна | 2400 Вт |
| Робоча температура | От -20 до +40 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 999 ₴





