Зарядна станція BLUETTI AC180 Black
Потужність для будь-яких завдань
Зарядна станція Bluetti Portable Power Station AC180 має постійну вихідну потужність 1,800 Вт і ємність 1,152 Вт-год, що дозволяє покрити більшість потреб в електроенергії. Режим Power Lifting збільшує вихідну потужність до 2,700 Вт, забезпечуючи безперешкодний запуск потужних пристроїв. Широкий спектр виходів, включно з розеткою змінного струму, USB-A, USB-C, розеткою постійного струму 12 В і бездротовим зарядним майданчиком, робить AC180 універсальним рішенням для заряджання за умов відсутності мережі або в подорожах.
Компактність і портативність
З габаритами 340 мм х 247 мм х 317 мм і вагою близько 16 кг, зарядна станція AC180 вирізняється зручним портативним дизайном. Це дає змогу легко носити її із собою в будь-яке місце, чи то похід, чи то інша пригода. Компактні розміри та зручна конструкція роблять AC180 ідеальним супутником для активного способу життя, забезпечуючи вас енергією в будь-якій ситуації.
Швидка і довговічна зарядка
Зарядна станція AC180 може бути повністю заряджена всього за годину, що гарантує тривалий час роботи від акумулятора. Високоефективна швидкість заряджання дає змогу швидко відновити запас енергії, а турбозаряджання із вхідною потужністю до 1,440 Вт дає змогу зарядити пристрій від 0 до 80% усього за 45 хвилин. Це дає впевненість, що потужність завжди буде під рукою, коли вона необхідна.
Економія енергії та екологічність
Зарядна станція Bluetti AC180 є ідеальним рішенням для економії енергії та скорочення бюджету. Вона підтримує максимальну потужність сонячної батареї 500 Вт, що дає змогу повністю зарядити пристрій лише за 3 години в сонячний день. Це робить AC180 високоефективним джерелом відновлюваної енергії, який допомагає зменшити залежність від традиційних джерел електроенергії та сприяє екологічно чистому способу життя.
Безпека та довговічність
Bluetti AC180 оснащена безпечними батареями LiFePO4, які забезпечують понад 3500 життєвих циклів і довговічність пристрою. Це робить AC180 ідеальним вибором для тих, хто шукає безпечне та довговічне рішення для зберігання та використання енергії.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 317 мм |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідні інтерфейси | Розетка 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 247 мм |
| Ємність акумулятору | 1152 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від сонячної енергія |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 2700 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Додаток IOS/Android, Функція ДБЖ (UPS), Бездротове заряджання пристроїв, З ручкою |
| Роз'єми | Розетка AC 220В, USB-C, USBx4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 3500 |
| Ширина | 340 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Час заряджання (від прикурювача) | 12 — 12.5 години (12V) • 6.3 — 6.8 години (24V) |
| Час заряджання (від сонячних панелей) | 2.8 - 3.3 години |
| Час заряджання | 1.3 — 1.8 годин |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність (максимальна) | 2700 Вт |
| Потужність номінальна | 1800 Вт |
| Робоча температура | От -20 до +40 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 999 ₴




