Мишка бездротова Logitech M325s 910-006813 Light Silver
Бездротова миша LOGITECH M325s GRAY
Компактна та зручна миша зі швидкісним колесиком
Ключові особливості
МАЛЕНЬКА, АЛЕ ПОТУЖНА
Виконуйте свою роботу де завгодно з цією маленькою портативною мишею. Розмір M325S ідеально підходить для користувачів з малими руками, включаючи дітей, або для обмежених робочих просторів. Швидке прокручування забезпечують швидкість та точність, яка вам потрібна. Легка у використанні та сумісна з усіма основними операційними системами, вона готова до роботи за кілька секунд і працює до 18 місяців без заміни батареї.Бездротова миша M325s
УДОБНА ФОРМА, КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙН
Залишайтеся продуктивними на довшій період завдяки комфортній, облягаючій формі, яка слідує природній кривизні вашої руки. M325S компактний і бездротовий, з легкістю поміщається разом з вашим ноутбуком в сумку - що дозволяє працювати в дорозі або вдома. Він також призначений для користування як правою, так і лівою рукою, дозволяючи перемикати ліву і праву кнопки за допомогою додатка Logi Options+.
ШВИДКЕ КОЛІЩАТКО, ТОЧНЕ ВІДСЛІДКОВУВАННЯ
Наша мікро-точна прокрутка та колесо з нахилом надають вам швидкість та точність, яка потрібна, щоб легко перегорнути довгі сторінки, веб-сайти, посилання, електронні таблиці та зображення. Налаштуйте дію нахилу для виконання горизонтальної прокрутки, переходу вперед / назад та інших за допомогою додатка Logi Options+.
PLUG & PLAY
M325S сумісний з більшістю ОС - Windows, macOS, Linux і також сертифікований Works with Chromebook. Просто підключіть USB-приймач до комп'ютера, щоб почати працювати за кілька секунд і отримати міцне, надійне з'єднання на відстані до 10 метрів. СПРИЯЄ ПІДВИЩЕННЮ ПРОДУКТИВНОСТІ
СПРИЯЄ ПІДВИЩЕННЮ ПРОДУКТИВНОСТІ
Завдяки миші M325S на вашому ноутбуку можна більше зробити. Згідно з останнім дослідженням, користувачі ноутбуків, які обрали цю мишу замість сенсорної панелі, були на 50% продуктивними та працювали на 30% швидше.
ЯКІСТЬ, НА ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ ПОКЛАСТИСЯ
Ця миша, побудована за стандартів високої якості, завдяки якій Logitech став глобальним лідером серед мишей та клавіатур. Міцна та надійна, M325S також працює до 18 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 93 г |
| Висота | 39.1 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 94.7 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 57 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 5 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптомеханічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| MacOS | Да |
| Windows 10 | Да |
| Windows 11 | Да |
| Батарея | AA x1 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Колесико | Да |
| Комплектація | Мишка, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Наявність USB | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴





