
Мишка бездротова Logitech MX Anywhere 3S Wireless/Bluetooth 910-006958 Graphite
4 799 ₴
- В наявності
- Код: 1435704
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мишка бездротова Logitech MX Anywhere 3S Wireless/Bluetooth 910-006958 Graphite
Відчуйте максимальну універсальність і чудову продуктивність
Удосконалена компактна миша, яка дозволяє працювати де б ви не знаходилися. Тепер з новим рівнем точності та швидкості реагування завдяки 8K DPI для відстеження будь-якої поверхні та тихому натисканню.
Відстежує скрізь і всюди
Працюйте на будь-якій поверхні — навіть на склі — з MX Anywhere 3S, тепер з датчиком 8K DPI, щоб охоплювати більшу площу тонкими рухами.
Прокрутка зі швидкістю 1000 рядків на секунду
Завдяки колесу прокрутки MagSpeed. На 90% швидше та на 87% точніше завдяки двом режимам: храповику та надшвидкій прокрутці (у порівнянні зі звичайною мишею Logitech).
Глибший рух з тихими клацаннями
MX Anywhere 3S забезпечує тихі кліки — ті ж приємні відчуття, але з меншим рівнем шуму (ніж у MX Anywhere 3), що дозволяє менше відволікатися і більше зосереджуватися.
Мультипристрої, мульти-ОС
Підключайтеся до трьох пристроїв через Bluetooth на Windows, macOS, Chrome OS або Linux. Сумісна лише з USB-приймачем Logi Bolt (приймач не входить до комплекту).
USB-C швидка зарядка, довговічна
Працює до 70 днів від повного заряду і до 3 годин від 1-хвилинної зарядки. Заряджайте під час роботи за допомогою кабелю USB-C, що входить до комплекту.
Оптимізуйте свій робочий процес
Налаштовуйте кнопки, встановлюйте швидкість відстеження та використовуйте попередньо визначені налаштування для конкретних програм, щоб оптимізувати свій робочий процес за допомогою Logi Options+.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 99 г |
| Висота | 34.4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 100.5 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 65 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптомеханічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Батарея | Літій-іонний полімерний перезаряджуваний |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Колесико | Да |
| Комплектація | Мишка, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Наявність USB | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴




