Бездротові навушники накладні з вбудованим мікрофоном Logitech Zone 305 EMEA28-935 Black
Час роботи батареї залежить від режиму експлуатації та комп'ютера.
У зоні прямої видимості. Радіус дії бездротового зв'язку залежить від умов експлуатації та конфігурації комп'ютера.
За винятком кабелів, приймача, друкованих вузлів та упаковки.
Програма Logi Tune доступна для Windows, macOS, iOS, iPadOS та Android. Завантажте програму LogiTune на сайті logitech.com/tune, в магазині Apple AppStore або GooglePlay.
Потрібно завантажити Logi Tune на окремі пристрої.
З цією гарнітурою використовується адаптер USB-A.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Накладні |
| Час роботи | 20 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість мікрофонів | 1 |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Мінімальна відтворювана частота | 50 Гц |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Одностороння гарнітура | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | USB |
| Функції та можливості | Регулятор гучності |
| Колір | Чорний |
| Чутливість | 96 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Noise canceling | Да |
| Аудіоадаптери входять до комплектації | USB |
| Швидке заряджання | Да |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вмик/вимкне перемикач | Да |
| Час безперервного відтворення аудіо | 20 |
| Час заряджання батареї | 2 |
| Час роботи в режимі розмови | 16 |
| Висота | 172.8 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Дорожній футляр | Да |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Інтерфейс бездротового ресивера | USB Type-C |
| Джерело заряджання | USB |
| Комплектація | Навушники, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| МЕМС (мікроелектро-механічна система) мікрофон | Да |
| Вимкнення мікрофона | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Підтримувані мобільні операційні системи | Android |
| Підтримувані операційні системи Mac | Да |
| Підтримувані операційні системи Windows | Да |
| Повний опір | 32 |
| Ресивер, що постачається | Да |
| Розміри амбушур (Ш x Г x В) | 66 x 16 x 66 |
| Регульоване налобне кріплення | Да |
| Рекомендоване застосування | Car/Home office |
| Сертифікати сталого розвитку | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Складаний мікрофон | Да |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип мікрофона | Мікрофон на штанзі |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип керування | Кнопки |
| Колір товару | Чорний |
| Кількість вбудованих мікрофонів | 2 |
| Ширина | 166.7 мм |
| Юніт динаміка | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴






