М'ясорубка Kenwood MG 360
Опис М'ясорубка Kenwood MG360.
Набридло довго і нудно обертати ручку старої м'ясорубки? І тільки думка про приготування домашнього фаршу змушує Вас йти в м'ясний магазин? З електричною м'ясорубкою KENWOOD MG360 цей процес стане набагато простішим та зручнішим.
Готовий фарш за одну хвилину.
Максимальна потужність пристрою складає 1400 Вт. Цей показник забезпечує більшу продуктивність. Ви можете змолоти один кілограм свіжоспеченого м'яса всього за 60 секунд. Три грати з отворами діаметром 3, 4,5 та 8 мм дозволяють приготувати фарш різної консистенції для дотримання унікальної рецептури улюблених страв.
Довгі роки роботи.
Завантажувальний піддон та корпус м'ясорубки виготовлені із пластику високої якості. А всі деталі, що беруть участь у перемелюванні м'яса із нержавіючої сталі. Завдяки цьому пристрій порадує Вас не тільки ідеальним домашнім фаршем, а й тривалим терміном служби.
Страви на будь-який смак.
У комплектацію включені спеціальні насадки, здатні урізноманітнити звичне меню. Якщо раптом Вам захотілося поласувати популярною в ресторанах швидкого харчування стравою, використовуйте бургер-прес. Бутерброд, приготовлений вдома, буде набагато смачнішим і кориснішим. А насадки для домашніх ковбасок та кебе допоможуть визначитися з основною стравою для пікніка.
М'ясорубка електрична KENWOOD MG360 – компактний, надійний та функціональний помічник, який спростить та полегшить приготування домашнього фаршу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Потужність при заблокованому двигуні | 140 Вт |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 309 мм |
| Глибина | 273 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 3.6 |
| Вага в пакованні | 5.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | М'ясорубка, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | MG360 |
| Об'єм | 0.02936 |
| Розмір | 30.9 x 41 x 27.3 |
| Колір | Білий/сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴



