Підсилювач Wi-Fi Keenetic Buddy 5 KN-3311
TP-LINK RE365
AC1200 Підсилювач Wi-Fi сигналу з вбудованою розеткою
- Розширення домашньої мережі Wi-Fi із загальною швидкістю до 1,2 Гбіт/с в двох діапазонах
- Вбудована електрична розетка
- Розумний індикатор сигналу дозволить краще встановити пристрій, відображаючи силу сигналу Wi-Fi
- Працює з будь-яким Wi-Fi роутером або Wi-Fi точкою доступу
- Оригінальний дизайн для сучасного інтер'єру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 204 г |
| Висота | 128 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Вага без паковання | 0.204 |
| Вага в пакованні | 0.35 |
| Вбудований комутатор | Немає |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Інтерфейс під'єднання до інтернету (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс під'єднання до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 1 шт |
| Кількість антен | 2 |
| Комплектація | Підсилювач Wi-Fi, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | Keenetic Buddy 5 AC1200 |
| Напруга | 12 |
| Об'єм | 0.001767 |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Підтримка роботи у двох діапазонах | Да |
| Розмір | 68 x 41 x 128 мм |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 688 |
| Швидкість передавання даних | 867 |
| Швидкість з'єднання | 100 Мбіт/сек |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ac |
| Стандарт з'єднання | 802.11ac |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Тип пристрою | Розширювач діапазону |
| Ширина | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴





