
Маршрутизатор роутер Keenetic Runner 4G KN-2211
5 299 ₴
- В наявності
- Код: 1431499
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маршрутизатор роутер Keenetic Runner 4G KN-2211
KEENETIC RUNNER KN-2211
+ Безперервний швидкий надійний інтернет
+ Для всіх SIM-карт LTE/4G/3G
+ Сумісний з провідними антенами 4G
+ Більше покриття, менше «темних плям» Wi-Fi
+ Пріоритезація трафіку IntelliQoS
+ Захист від кіберзагроз та безпека сім'ї
+ Дружній, простий у використанні додаток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований комутатор | Так |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість USB-портів | 0 |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Ні |
| Швидкість з'єднання | 300 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| 10/100/1000M | 4 |
| 64, 128-bit WEP | Да |
| IEEE 802.11n | Да |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Да |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Да |
| WPA3 | Да |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Вага | 236 |
| Вага без паковання | 0.236 |
| Вага в пакованні | 0.757 |
| Висота | 29 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина: | 159 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість GSM-модулів | 1 |
| Кількість LAN портів | 4 |
| Кількість WAN портів | 1 шт |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 1 |
| Комплектація | Маршрутизатор роутер, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | Runner 4G |
| Максимальна швидкість | 300 |
| Напруга | 12 |
| Об'єм | 0.004153 |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Підтримка MU-MIMO | Немає |
| Підтримка VPN-тунелів | Да |
| Порти LAN/WAN | 1 |
| Розмір | 159 x 110 x 29 мм |
| Режим моста | Да |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Стан | Нове |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11b/g/n |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11b/g/n |
| Тип | Дротовий |
| Тип пристрою | Бездротовий роутер |
| Функція Power Bank | Немає |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴





