Маршрутизатор роутер Keenetic Hero KN-1012
Keenetic Hero
Мультигігабитний інтернет-центр з Mesh Wi-Fi 6 AX3000, Smart-комутатором із 4 портами Gigabit Ethernet та 1 портом 2,5 Gigabit Ethernet, комбо-портом SFP, портами USB 3.0 і 2.0
+ Для будь-яких тарифів до 2500 Мбіт/с
+ Резервування інтернету
+ Mesh Wi-Fi-система із безшовним покриттям та сегментацією мережі
+ Захист від кіберзагроз та батьківський контроль
+ USB для дисків, принтерів, модемів та телефонії
+ Персональна хмара, Transmission, DLNA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований комутатор | Так |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 1 шт. |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Швидкість з'єднання | 574 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| 10/100/1000M | 4 |
| 2.5GbE | 1 |
| IEEE 802.11ax | Да |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Вага | 616 |
| Вага без паковання | 0.616 |
| Вага в пакованні | 1.35 |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина: | 217 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість LAN портів | 4 |
| Кількість WAN портів | 1 шт |
| Кількість антен | 4 |
| Комплектація | Маршрутизатор роутер, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | KN-1012 |
| Максимальна швидкість | 3000 |
| Наявність USB 2.0 | Да |
| Наявність USB 3.0 | Да |
| Напруга | 240 |
| Об'єм | 0.008156 |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Підтримка MU-MIMO | Да |
| Підтримка VPN-тунелів | Да |
| Порти LAN/WAN | 1 |
| Розмір | 217 x 159 x 45 mm |
| Режим моста | Немає |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 450 |
| Стан | Нове |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ax |
| Стандарт з'єднання | 802.11ax |
| Тип | Дротовий |
| Тип пристрою | Бездротовий роутер |
| Функція Power Bank | Немає |
| Колір | Білий |
| Ширина | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 699 ₴



