Ручний пилосос Jimmy з УФ-лампою для м'яких меблів BX5 Pro
Ручний пилосос JIMMY BX5Pro для м'яких меблів з УФ-лампою
Сучасний та компактний Ручний пилосос JIMMY BX5Pro з ультрафіолетовою лампою дозволяє зручно та просто очистити практично будь-які м'які меблі для кращої чистоти. За допомогою ультразвукової системи та високої потужності роботи 500Вт очищає подушки, дивани та будь-які інші меблі від шкідливих пилових кліщів, мікробів, волосся для максимальної якості прибирання Вашої оселі.
- Сучасний та компактний дизайн
- Висока потужність роботи 500Вт
- Вбудована ультрафіолетова лампа
- Подвійна циклонна система фільтрації
- Ультразвукова система очищення
- Надійна та міцна конструкція
Потужне всмоктування та високочастотне прибирання
JIMMY BX5 Pro використовує запатентовану композитну гумову роликову щітку із вбудованим незалежним двигуном для забезпечення високого рівня всмоктування та глибоко проникає в меблі та подушки видаляючи алергени, пил та пилових кліщів.
Ефективне видалення шерсті свійських тварин
Конструкція роликової щітки запобігає сплутуванню волосся, її легко чистити, а м'яка щетина та гумова смужка не ушкоджують тканину, що робить її більш практичною та ефективно збирає всю шерсть свійських тварин.
Якісне очищення за короткий час
Потужність Jimmy BX5Pro складає 500 Вт, що дозволяє з ще більшою якісністю прибирати подушки і меблі, а з насадкою шириною 245 мм, ефективність прибирання ще значно підвищується і велике прибирання складає всього пару хвилин.
Ультрафіолетова лампа з великою проникною здатністю
JIMMYBX5 Pro може ефективно усунути більше 99,9% алергенів та бактерій на поверхні тканин за допомогою ультрафіолетової лампи. Ідеально підходить для людей, які страждають на алергію. А коли прибирання закінчено, лампа автоматично вимикається, щоб уникнути впливу ультрафіолетового випромінювання.
Ультразвук ефективно вбиває пилових кліщів
Використання мікроелектронної технології для передачі ультразвукового діапазону частот нешкідливе для організму людини, але руйнує нерви пилових кліщів, запобігаючи їх поширенню та забезпечуючи висококласну чистоту Ваших подушок та меблів.
Система подвійної циклонної фільтрації
Унікальна технологія подвійної циклонної фільтрації, відокремлює пилових кліщів і пил від повітря, менше засмічується пилозбірник, гарантуючи, що все залишиться в пилозбірнику.
Ефективна ізоляція алергенів
Новий потовщений фільтруючий екран із нержавіючої сталі затримує більше волосся, волокон та великих частинок пилу, ніж традиційні пластикові екрани.
Подвійний режим прибирання
Jimmy BX5Pro має два вбудовані режими роботи, які можна перемикати однією кнопкою для кращого контролю процесу прибирання.
Універсальне використання
JIMMY BX5 Pro дозволяє вам повною мірою скористатися перевагами технології очищення не тільки для меблів, але й в одязі або інших меблів з м'яким покриттям, що дозволяє досягти ще більшого рівня очищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JIMMY |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 281 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Пилосос, Центральна комбінована щітка, Кабель живлення, Фільтр, Щітка для чищення, Документація |
| Вага без паковання | 2.7 |
| Вага в пакованні | 3.2 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Ручний пилосос, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | BX5 Pro |
| Макс. рівень шуму | 75 |
| Потужність | 500 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Об'єм | 0.0228 |
| Об'єм контейнера для сміття | 0.5 |
| Розмір | 223 x 366 x 281 мм |
| Розширені функції | Живлення від мережі, UF-Лампа, Ультразвуковий вплив, Мульти циклон, 2-рівнева система фільтрації, Система проти намотування волосся |
| Сила всмоктування | 13000 Pa |
| Технічні особливості | HEPA-фільтр |
| Тип пилососа | Мініпилосос |
| Тип прибирання | Сухе |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴









