Стайлер Jimmy HF9
Мультистайлер JIMMY Hair Multi-styler HF9
JIMMY Hair Multi-styler HF9 — це універсальний 3-в-1 пристрій для догляду за волоссям, що поєднує функції фена, плойки та щітки. Оснащений потужним цифровим мотором на 1300 Вт, який розвиває швидкість до 110 000 обертів за хвилину, забезпечуючи потік повітря до 23 м/с для швидкого та ефективного сушіння волосся. Завдяки цим характеристикам, JIMMY Hair Multi-styler HF9 є відмінним вибором для тих, хто прагне професійного догляду за волоссям у домашніх умовах.
- Потужність 1300 Вт
- Потужний цифровий двигун
- NTC-регулятор температури
- Технологія негативних іонів
- 3 температурні режими
- Низький рівень шуму
Тонкий і легкий
Завдяки компактному та легкому цифровому двигуну JIMMY, діаметр корпусу HF9 зменшився до 4,2 см, а вага - до 260 г, що робить його більш зручним для захоплення та утримання під час використання.
Потужний цифровий двигун
HF9 має потужний високошвидкісний цифровий двигун зі швидкістю 110000 об/хв, що забезпечує сильний потік повітря до 23 м/с для швидкого сушіння волосся за лічені хвилини.
Уникнення пошкоджень від перегріву
Оснащений передовою технологією вимірювання температури NTC, фен відстежує температуру повітря 50 разів на секунду, автоматично регулюючи потужність, щоб гарантувати безпечне та безперешкодне сушіння волосся.
Зменшує пухнастість і надає волоссю блиску
Фен HF9 оснащений вбудованими випромінювачами негативних іонів, які вивільняють понад 20 мільйонів іонів, усуваючи статичну електрику та пухнастість, щоб ви могли без зусиль отримати гладеньке, сяюче та шовковисте волосся.
Налаштування температури та швидкості
Виберіть свій ідеальний режим для кращої зачіски: гарячий вітер, холодний вітер, висока швидкість або низька швидкість - все, що підходить саме вам!
Низький рівень шуму
HF9 має вдосконалену технологію зменшення шуму, що забезпечує надзвичайно тиху роботу. Ви можете насолоджуватися спокійним процесом сушіння.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JIMMY |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.26 кг |
| Обертання насадки | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 85 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 55 град. |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Мультистайлер, Насадка для швидкого сушіння, Насадка для завивання, Щітка зі щетинками, Сумка для зберігання, Інструкція користувача, Упаковка |
| Вага без паковання | 0.26 |
| Вага в пакованні | 1.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон температур | 55 - 85 °C |
| Довжина дроту | 1.8 м |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Стайлер, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | HF9 |
| Об'єм | 0.005508 |
| Розмір | 250 х 42 х 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴








