
Навушники з мікрофоном JBL Tune 500 JBLT500BLK Black
899 ₴
- В наявності
- Код: 1263472
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навушники з мікрофоном JBL Tune 500 JBLT500BLK Black
Наушники JBL T500 гарантують якісне та потужне звучання, яке заряджає енергією на весь день. Вони підтримують технологію JBL Pure Bass і обладнані динаміками JBL діаметром 32 мм, універсальним однокнопковим пультом, який сумісний із більшістю смартфонів, і дає змогу швидко та легко почати слухати улюблену музику у високій якості. Легкі та зручні, завдяки м'яким подушечкам і головній стяжці з м'яким покриттям, навушники JBL T500 також дають змогу під'єднатися до Siri та Google Now без мобільного пристрою. Наушники JBL T500 доступні в трьох яскравих кольорах, обладнані плоским кабелем із захистом від сплутування й легко складаються. Це універсальне рішення, яке дає змогу насолоджуватися музикою впродовж усього дня.
Технологія JBL Pure Bass
Навушники підтримують знамениту технологію JBL Pure Bass, яка використовується на знаменитих концертних майданчиках у всьому світі.
Легка та складана конструкція
Легкі матеріали та складана конструкція дають змогу носити навушники де й коли завгодно та водночас насолоджуватися улюбленою музикою.
Однокнопковий пульт/мікрофон
Зручне керування музикою, доступ Siri та Google Now натисканням однієї кнопки.
Плоский кабель із захистом від заплутування
Міцний плоский кабель не заплутується під час руху.
Поставте запитання Siri або Google Now
Голосові помічники Siri та Google Now активуються всього одним натисканням кнопки на пульті ДК.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Складна конструкція |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Провідні |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Чорний |
| Чашки | Круглі |
| Чутливість | 92 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Summary | JBL Tune 500. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Дротова. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 148 g. Колір товару: Чорний |
| Вага | 148 |
| Вага без паковання | 0.148 |
| Час безперервного відтворення аудіо | 16 |
| Висота паковання | 205 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина паковання | 48 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Маса брутто | 316 |
| Під'єднання до USB | Немає |
| Роз'єм 2,5 мм | Немає |
| Роз'єм 3,5 мм | Да |
| Роз'єм 6,35 мм | Немає |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Складной | Да |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Технологія під'єднання | Дротова |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Лінійно вбудований |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип керування | Кнопки |
| Колір товару | Чорний |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Ширина паковання | 223 мм |
| Юніт динаміка | 32 |
| можливість РЧ-з'єднання | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






