
Навушники з мікрофоном JBL Quantum 400 JBLQUANTUM400BLK Black
4 199 ₴
- В наявності
- Код: 1316144
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навушники з мікрофоном JBL Quantum 400 JBLQUANTUM400BLK Black
JBL Quantum 400
Quantum 400 - дротова гарнітура з вбудованим RGB підсвічуванням, підтримкою програмного забезпечення Quantum Engine і об'ємним звуком в 180⁰ та можливості вибору характеру відтворення.
На правій чаші навушники мають 2 коліщатка, перше відповідає за загальну гучність, друге - за налаштування гучності чату.
Зручна опція для перемикання між зануренням в гру і командною роботою або балансом між першим і другим.
Особливість Quantum 400 - технологія DTS: X v2.0.
Для того щоб «відчути» звук, відчути наближення противника, звичайного стерео недостатньо.
Потрібні навушники, які здатні відтворювати звук з більш ніж двох напрямків. А Quantum SURROUND™ відтворює більш широке і реалістичне просторове оточення, в якому не втратите жодної деталі.
До комплекту поставки входить кабель USB-C -USB для підключення до ПК або консолей і USB - 3.5 мм для підключення до смартфону або інших пристроїв.
Зручність багатогодинного використання забезпечить легке оголів'я і амбушури з ефектом пам'яті.
Гарнітура JBL Quantum 400 створена для гри на ПК, але підтримує також Xbox ™, PlayStation ™, Nintendo Switch ™, мобільні пристрої, Mac, і VR.
JBL QuantumSURROUND та DTS
JBL QuantumSOUND Signature
Спрямований відкидний мікрофон з фокусуванням на голос
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Інтерфейси | USB Type-C, jack 3.5 мм |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Геймерські |
| Особливості | Складна конструкція, Android-сумісність, Apple-сумісність |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | 3.5 мм |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Чорний |
| Чашки | Овальні |
| Чутливість | 98 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | JBL Quantum 400. Тип продукту: Навушники. Технологія під'єднання: Дротова. Рекомендоване застосування: Ігровий. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Довжина кабелю: 1,2 m. Вага: 248 g. Колір товару: Чорний |
| USB конектор | USB Type-C |
| Вага | 248 |
| Вага без паковання | 0.274 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина майстер-картону | 437 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кнопки керування | Volume - |
| Комплектація | Навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | Quantum 400 |
| Максимальна потужність на вході | 30 |
| Маса брутто | 555 |
| Матеріал | Пластик |
| Вимкнення мікрофона | Да |
| Від'єднуваний кабель | Да |
| Під'єднання до USB | Да |
| Підсвітка | Да |
| Повний опір | 32 |
| Постачані кабелі | Аудіо (3,5 мм) |
| Робота з помічником Google | Немає |
| Працює з Apple Siri | Немає |
| Роз'єм 3,5 мм | Да |
| Регульована гучність | Да |
| Рекомендоване застосування | Ігровий |
| Складаний мікрофон | Да |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Країна виробництва | Китай |
| Знімний мікрофон | Да |
| Технологія під'єднання | Дротова |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Мікрофон на штанзі |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип продукту | Наушники |
| Функція роботи з Amazon Alexa | Немає |
| Колір товару | Чорний |
| Частота мікрофона | 100 - 10000 |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Число підтримуваних батарей | 1 |
| Чутливість мікрофона | -40 |
| Чутливість навушників | 98 |
| Юніт динаміка | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴









