
Портативна колонка JBL Charge 5 JBLCHARGE5GRN Green
7 799 ₴
- В наявності
- Код: 1332911
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL Charge 5 JBLCHARGE5GRN Green
JBL Charge 5
Два пасивних сабвуфера, потужний динамік і окремий твітер наділяють Charge 5 насиченим і чистим звуком загальною потужністю 40 Ват. Завдяки новій конструкції істотно зросла площа озвучування, тож якщо необхідно зробити вечірку або додати драйву відпочинку на природі, то Charge 5 чудовий вибір. На пляжі, в парку, в горах, де завгодно із захистом від пилу і бруду IP67.
Синхронізуючи колонки між собою через PARTYBOOST Ви легко забезпечите драйвом будь-який масштаб вечірки!
JBL Charge 5 забезпечує неймовірну тривалість роботи в 20 годин і дає змогу веселитися весь день і всю ніч. Charge 5 більше ніж просто колонка - це так само Ваш PowerBank 7500 мАг для гарантованого рейву на всю ніч.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Тканина, Пластик |
| Мінімальна частота | 65 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Зелений |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.96 кг |
| Висота | 96.5 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Аксесуари в комплекті | 1 x JBL Charge 5, 1 x USB-кабель Type C, 1 x Листок безпеки, 1 x Короткий посібник користувача, 1 x Гарантійний талон |
| Батарея | Літій-іонний полімерний перезаряджуваний |
| Вага без паковання | 0.96 |
| Вага в пакованні | 1.6 |
| Час заряджання | 4 |
| Час роботи батареї | 20 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | JBLCHARGE5GRN |
| Потужність звуку | 40 |
| Об'єм | 0.003917 |
| Розмір | 223 x 96.5 x 94 мм |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Зелений |
| Частотний діапазон | 65 – 20000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 799 ₴






