Портативна колонка JBL FLIP 6 JBLFLIP6RED RED
Більш гучний і потужний звук
Двосмугова акустична схема JBL Flip 6 забезпечує гучний, кристально чистий і потужний звук. Широкосмуговий динамік у формі супереліп гарантує виняткові низькі і середні частоти, а окремий високочастотний динамік — чіткі і чисті верху. Колонка Flip 6 також оснащена двома оптимізованими пасивними радіаторами для глибоких низьких частот, точно налаштованими з використанням вдосконаленого алгоритму Harman.
Захист від води і пилу класу IP67
В басейн. В парк. Завдяки захисту від води і пилу класу IP67 колонку JBL Flip 6 можна брати куди завгодно.
До 12 годин відтворення
Не турбуйтеся про такі дрібниці, як заряд акумулятора. JBL Flip 6 буде грати до 12 годин поспіль від одного заряду.
Особливості JBL Flip 6:
Подвійні пасивні радіатори, що дають глибокий бас
Потужний НЧ-динамік
Окремий твітер для кращого відтворення високих частот
Сумісність з PartyBoost
12 годин відтворення
Bluetooth 5.1
Повний захист від води і пилу за стандартом IP67.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Мінімальна частота | 63 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Червоний |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.55 кг |
| Висота | 72 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| USB тип C | 1 |
| Аксесуари в комплекті | 1 x Type C USB cable |
| Батарея | Літій-іонний полімерний перезаряджуваний |
| Вага без паковання | 0.55 |
| Вага в пакованні | 0.9 |
| Час заряджання | 2.5 |
| Час роботи батареї | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Звукова схема | 1.0 |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | Flip 6 |
| Об'єм | 0.002212 |
| Розмір | 17.8 x 6.8 x 7.2cm |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Червоний |
| Частотний діапазон | 63 Hz - 20k Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴






