
Бездротові навушники JBL Tune 520 BT JBLT520BTBLUEU Blue
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 1392907
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники JBL Tune 520 BT JBLT520BTBLUEU Blue
Ні дня без музики з JBL
З навушниками JBL Tune 520 ВТ ви зможете слухати музику щодня та в будь-якому місці. Передова фірмова розробка JBL Pure Bass гарантує приголомшливу якість звуку. М'які амбушури та легкий корпус дають змогу носити навушники хоч цілий день і не відчувати втоми. Ємна батарея забезпечує до неймовірних 53 годин програвання в автономному режимі. А зручні кнопки керування на чаші дають можливість здійснювати зручні дзвінки Hands-free.
Чисте звучання з посиленими басами
У JBL Tune 520 використовується фірмова технологія JBL Pure Bass з унікальними акустичними параметрами, які роблять звучання JBL легко впізнаваним. Ви чуєте посилене відтворення низьких частот із мінімізованими спотвореннями. Ось чому басові композиції звучать неймовірно потужно та чисто.
До 57 годин на одному заряді
З високою батареєю ви слухатимете музику до 57 годин, не думаючи про підзаряджання. кінився заряд? Не проблема. Всього 5 хвилин підзаряджання, і вам забезпечено ще до трьох годин вашої улюбленої музики. Щоб повністю зарядити батарею до 100%, знадобиться всього приблизно два години.
Налаштуйте музику під себе
У фірмовому мобільному застосунку JBL Headphones ви зможете персоніфікувати звучання ваших JBL Tune 520 ВТ і налаштувати звук за допомогою інтуїтивного еквалайзера. Зручні голосові підказки познайомлять вас з усіма функціями навушників.
Новий рівень комфорту
Зручні амбушури JBL Tune 520 ВТ виготовлені з м'якої приємної на дотик екошкіри, вони щільно й одночасно делікатно прилягають до вух, не створюючи дискомфорту. Зручне наголов'я рівномірно розподіляє тиск і щільно фіксує навушники на голові. Складана конструкція дає змогу носити навушники із собою, щоб у будь-який момент і в будь-якому місці мати можливість насолоджуватися музикою.
Якісний звук із Bluetooth 5.3
Навушники JBL Tune 520 ВТ підтримують сучасну версію Bluetooth 5.3, яка забезпечує чудову якість звучання без лагів і розривів, а також вирізняється підвищеною енергоефективністю. Ваші навушники транслюють потужний чистий звук без спотворень і працюють довше.
Повний контроль керування
Завдяки багатоточковому під'єднанню ви зможете вибирати джерело звуку серед під'єднаних пристроїв і легкий перемикатися між ними за потреби. Активуйте голосового помічника Siri або Hey Google, щоб за допомогою голосових команд керувати відтворенням і дзвінками. Використовуйте зручні кнопки на чаші, щоб здійснювати дзвінки Hands-free.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 57 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Android-сумісність, Складна конструкція, Apple-сумісність, Басові |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 30 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Синій |
| Чашки | Круглі |
| Чутливість | 102 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Summary | JBL Tune 520BT. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 178 g. Колір товару: Синій |
| USB конектор | USB Type-C |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 178 |
| Вага без паковання | 0.157 |
| Вмик/вимкне перемикач | Да |
| Час безперервного відтворення аудіо | 57 |
| Час заряджання батареї | 2 |
| Вхідна напруга (навушники) | 3.7 |
| Висота | 206 мм |
| Висота паковання | 207 мм |
| Гарантійна картка | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 218 мм |
| Глибина паковання | 225 |
| Діапазон температур під час експлуатації | 0 - 45 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї | 450 |
| Джерело заряджання | USB |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | TUNE 520 BT |
| Маса брутто | 377 |
| Живлення від батареї | Да |
| Повний опір | 30 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C |
| Профили Bluetooth | A2DP |
| Робота з помічником Google | Да |
| Регульоване налобне кріплення | Да |
| Регулятор гучності | Кнопка |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Складной | Да |
| Термін експлуатації акумулятора | 3420 |
| Стиль ношения | Наголів'я |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип паковання | Підвісна коробка |
| Тип керування | Кнопки |
| Колір товару | Синій |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Кількість вбудованих мікрофонів | 1 |
| Чутливість навушників | 102 |
| Ширина | 49 мм |
| Ширина паковання | 50 мм |
| Юніт динаміка | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴









