
Портативна колонка JBL Authentics 300 JBLAUTH300BLKEP Black
22 499 ₴
- В наявності
- Код: 1406671
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL Authentics 300 JBLAUTH300BLKEP Black
JBL Authentics 300
Чудовий звук та продуктивність
Заповніть будь-яку кімнату у вашому будинку стереозвуком. Компоненти вищого класу гарантують, що ви отримаєте ідеальний аудіобаланс, незалежно від того, яку музику ви слухаєте.
Натхненний ретро-дизайном
Authentics 300 натхненний класичними дизайнами спадщини JBL, який доповнює будь-яке приміщення. Зручна ручка колонки з литого алюмінію, корпус з натуральної шкіри та оновлена решітка Quadrex свідчать про те, яку увагу приділено кожній візуальній деталі, аж до спеціального фірмового візерунка JBL навколо направленого пасивного випромінювача вниз.
Сервіси потокового передавання музики через вбудований Wi-Fi
Слухайте все, від подкастів до інтернет-радіо, у захоплюючій високій чіткості. Або передавайте музику через AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), вбудований Chromecast та Spotify Connect. Залишайте кімнату або приймайте дзвінок без переривання музики. Wi-Fi з'єднання гарантує, що ваш динамік отримує автоматичні оновлення програмного забезпечення та функцій.
Відмінне з'єднання Bluetooth
Діліться плейлистами, сполучивши JBL Authentics 300 з будь-якими пристроями Bluetooth.
Інтуїтивні елементи керування та застосунок JBL One
Налаштовуйте своє аудіо з інтуїтивними елементами керування на динаміку, які регулюють гучність, низькы та високі частоти. Використовуйте Alexa або Google Assistant для керування вашим пристроєм голосом. Або використовуйте застосунок JBL One для навіть більшого вибору налаштувань еквалайзера, налаштувань та знаходження вашої нової улюбленої пісні за допомогою інтегрованих музичних сервісів.
Мультикімнатне відтворення
Розмістіть кілька динаміків JBL Authentics по всьому вашому будинку для наступної вечірки. Використовуючи Google Home або Amazon Alexa, ви можете створити настрій у кожній кімнаті, підключивши два або більше динаміків до одного плейлисту та змушуючи всіх рухатися в одному ритмі.
Автоматичне самоналаштування
Отримуйте чудовий звук, де б ви не були. Динамік автоматично калібрує та оптимізує аудіопродуктивність для кожного місця щоразу, коли ви його вмикаєте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Тканина, Пластик |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 100 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Еквалайзер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота | 195.6 мм |
| Глибина | 180.3 мм |
| Ширина | 342 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Аксесуари в комплекті | 1 x JBL Authentics 300; 1 x кабель живлення; 1 x короткий посібник з експлуатації; 1 x паспорт безпеки; 1 x гарантійний талон; 1 x гарантійний талон |
| Батарея | Літій-іонний перезаряджуваний |
| Вага без паковання | 4.9 |
| Вага в пакованні | 6.6 |
| Час заряджання | 3.5 |
| Час роботи батареї | 8 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові інтерфейси | AirPlay, Chromecast, Wi-Fi |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора | 4800 mAh |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Контроль гучності | Да |
| Мoдель | Authentics 300 |
| Потужність звуку | 100 |
| Наявність мікрофона | Да |
| Об'єм | 0.03024 |
| Розмір | 342 x 195.6 x 180.3 мм |
| Роз'єм для навушників | Да |
| Роз'єми | 1 x AUX, 1 x USB Type C, 1 x LAN |
| Створення стереопари | Да |
| Тип | Бездротовий |
| Тип підключення | Дротове й бездротове |
| Формат акустики | 2.0 |
| Частотний діапазон | 45 - 20 kHz (-6 dB) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 499 ₴









