
Портативна колонка JBL Authentics 500 JBLAUTH500BLKEP Black
25 299 ₴
- В наявності
- Код: 1406674
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна колонка JBL Authentics 500 JBLAUTH500BLKEP Black
Чудовий звук та продуктивність із Dolby Atmos Music
270 Вт 3,1-канального звуку з віртуальним Dolby Atmos створюють реалістичний музичний досвід, який дозволяє відчути, що ви слухаєте музику прямо з перших звуків. Три високочастотні динаміки діаметром 2,5 мм і 3 середньочастотні динаміки діаметром 2,75 дюйми забезпечують таку чіткість звучання, що кожна деталь вашої улюбленої пісні звучить зовсім по-новому, а 6,5-дюймовий сабвуфер із низхідним потоком і запатентований басовий розширюють низькі частоти до нового рівня басів, які можна відчути.
Ретро дизайн
JBL Authentics 500 - це культовий стиль, натхненний класичним дизайном JBL, який доповнить будь-яке приміщення і легко заповнить навіть найбільший простір чудовим звуком JBL. Алюмінієва рама преміум-класу, корпус із натуральної шкіри та оновлена решітка Quadrex свідчать про те, яку увагу приділено кожній візуальній деталі, аж до спеціального фірмового візерунка JBL навколо нижньоспрямованого низькочастотного динаміка.
Сервіс потокової передачі музики через вбудований Wi-Fi
Потік музики через AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Chromecast built-in та Spotify Connect. Виходьте із кімнати або приймайте дзвінки, не перериваючи музику. Підключення Wi-Fi гарантує, що акустична система автоматично оновлюватиме програмне забезпечення та функції.
Відмінне з'єднання Bluetooth
Під час наступної вечірки з друзями розмістіть кілька колонок JBL Authentics по всьому будинку. У додатку Google Home або Amazon Alexa ви можете встановити настрій у кожній кімнаті, підключивши два або більше динаміків до одного плейлисту.
Інтуїтивні елементи керування та застосунок JBL One
Персоналізуйте звучання за допомогою інтуїтивно зрозумілим керуванням динаміком, що регулює гучність, низькі та високі частоти. Використовуйте Alexa або помічник Google для керування пристроєм голосом. Або скористайтеся програмою JBL One, щоб налаштувати еквалайзер, параметри та знайти свою нову улюблену композицію за допомогою інтегрованих музичних сервісів.
Автоматичне налаштування
Отримайте відмінний звук будь-де. Акустична система автоматично калібрує та оптимізує якість звуку для кожного приміщення при кожному включенні живлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Тканина, Дерево |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Особливості | Підтримка AirPlay |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 270 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 255.7 мм |
| Ширина | 447 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| P.M.P.O. | 270 |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm (вхід) |
| Вага без паковання | 7.8 |
| Вага в пакованні | 11.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Звукова схема | 3.1 |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | JBLAUTH500BLKEP |
| Наявність WiFi | Да |
| Розмір | 447×240×255,7 мм |
| Роз'єми та порти | 1 х USB 3.2 Gen 1 (USB-C), 1 x 3.5 mm (miniJack), RJ-45 |
| Тип | Портативний |
| Тип підсилювача | активний |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 40 Гц - 20 КГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 299 ₴







