Бездротові навушники JBL Tour Pro 2 JBLTOURPRO2CPG Champagne
Неперевершений рівень бездротового звучання
Насолоджуйтеся бездоганною якістю музики та спілкування з бездротовими навушниками JBL Tour Pro 2. Унікальна технологія True Adaptive Noise Canceling допоможе вам чути саме те і саме так, як ви хочете. Технологія Smart Ambient підлаштовується під навколишні шуми, створюючи ідеальне середовище для прослуховування. Чохол із сенсорним дисплеєм пропонує нові можливості для керування дзвінками та відтворенням.
Керування дзвінками та повідомленнями
Інтелектуальний дисплей на чохлі показує повідомлення, які приходять вам на смартфон. І вам зовсім не потрібно виймати смартфон із сумки, щоб перевірити повідомлення. Ви зможете вибрати режим повідомлення або режим перегляду, щоб просто знати про повідомлення або мати можливість прочитати його на дисплеї. А ще на екрані зображаються вхідні дзвінки, і ви зможете прийняти або відхилити виклик, доторкнувшись до сенсора на дисплеї.
Керування музикою
Починайте відтворення, ставте музику на паузу, попускайте треки, і все це без смартфона, тільки за допомогою чохла. Ви можете активувати режим просторового звучання й вибирати режим відтворення (фільм/манітність/ігра). Активуйте Auto Play&Pause, щоб автоматично ставити музику на паузу під час зняття навушників. Коли ви знову надягнете навушники, відтворення відновиться.
Оточіть себе тишею
У разі вимкнення Bluetooth і вмикання ANC і SilentNow ви створите абсолютно беззвучне середовище, яке допоможе вам розслабитися і відпочити, наприклад, під час авіаперельоту. На дисплеї чохла можна виставити будильник, який розбудить вас у потрібний час.
Пошук навушників
Під час активації функції «Знайти навушники» ви почуєте гучний звуковий сигнал, який і приведе вас до пропажі. А ще ви зможете персоналізувати заставку на дисплеї чохла, перетворивши його на унікальний аксесуар.
Керуйте зовнішніми шумами, а не гучністю
З адаптивною технологією True Adaptive Noise Canceling зовнішні шуми більше не завадять прослуховування. Чотири мікрофони відстежують навколишні шуми й ефективно усувають навіть звуки, як-от шум вітру, даючи вам змогу зосередитися на прослуховування в будь-яких умовах.
Слухайте оточення
Smart Ambient допоможе вам насолоджуватися улюбленою музикою й чути, що пройди навколо вас. Увімкніть Personal Sound Amplification в застосунку JBL Headphones, щоб посилити навколишні звуки на +15-20 дБ, збільшити гучність розмови та відрегулювати баланс L/R.
Здійсніть, і вас почують
6 вбудованих мікрофонів та інтелектуальні алгоритми виводять якість спілкування на абсолютно новий рівень. Ви зможете вести розмову навіть у вітряну погоду та в будь-яких галасливих умовах. А VoiceAware допоможе вам визначитися, яку частину власного голосу ви хочете чути.
Просторовий звук JBL
JBL Spatial Sound створює атмосферу особистої присутності на живому концерті, у кіно чи театрі. Незалежно від джерела, ви чуєте звук звідусіль, він заповнює простір навколо та перетворює кожне прослуховування на подію грандіозного масштабу.
Персоналізація звучання в JBL Headphones
Застосунок JBL Headphones дає повний доступ до тонких параметрів звучання, включно з настроюванням еквалайзера й адаптивним шумозаглушенням. У застосунку ви зможете вибрати голосового помічника, використовувати інтерактивні інструменти, щоб налаштувати звук відповідно до особистих профілів прослуховування, і багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 40 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth |
| Кількість мікрофонів | 6 |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Силікон |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | З активним шумозаглушенням, Apple-сумісність, Android-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 16 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Сірий |
| Чашки | Круглі |
| Чутливість | 100 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Noise canceling | Да |
| Summary | JBL Tour Pro 2. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Бездротовий, Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 13 g. Колір товару: Сірий |
| Швидке заряджання | Да |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вага | 13 |
| Вага без паковання | 0.073 |
| Вага зарядного футляра | 73 |
| Вага лівого навушника | 12.2 |
| Вага правого навушника | 12.2 |
| Час безперервного відтворення аудіо | 40 |
| Час безперервного відтворення аудіо (без ANC) | 10 |
| Час безперервного відтворення аудіо (з ANC) | 8 |
| Час заряджання батареї | 2 |
| Час розмови (ANC вмик.) | 5.5 |
| Час розмови (ANC вимик.) | 6 |
| Вхідна напруга (зарядний чохол) | 3.8 |
| Вхідна напруга (навушники) | 3.85 |
| Висота | 30 мм |
| Висота паковання | 160 мм |
| Гарантійна картка | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 23 мм |
| Глибина паковання | 46 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї (зарядний чохол) | 850 |
| Ємність батареї лівого навушника | 70 |
| Ємність батареї правого навушника | 70 |
| Зарядний чохол | Да |
| Код гармонізованої системи опису (HS) | 8518300090 |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Маса брутто | 264 |
| Об'ємний звук | Да |
| Паспорт безпеки | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Повний опір | 16 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C |
| Профили Bluetooth | HFP |
| Робота з помічником Google | Да |
| Розміри зарядного чохла (Ш х Г х В) | 66 x 28 x 58 |
| Регулятор гучності | Сенсорний |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Термін експлуатації акумулятора | 600 |
| Стиль ношения | Вкладки |
| Країна виробництва | Китай |
| Технологія батареї | Літій-полімерна (LiPo) |
| Технологія батареї (зарядний чохол) | Літій-полімерна (LiPo) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип блока керування | On-ear control unit |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип зарядного чохла | Дротова |
| Тип конектора зарядного чохла | USB Type-C |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Вкладки |
| Тип заглушення шуму | Активний |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип паковання | Підвісна коробка |
| Тип керування | Сенсорний |
| Функція роботи з Amazon Alexa | Да |
| Колір товару | Сірий |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Кількість вбудованих мікрофонів | 6 |
| Чутливість мікрофона | -38 |
| Чутливість навушників | 100 |
| Ширина | 22 мм |
| Ширина паковання | 100 мм |
| Юніт динаміка | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴






