Портативна колонка JBL Clip 5 JBLCLIP5RED Red
JBL Clip 5
Ультра-портативний звук JBL Pro
Не дайте себе збити з пантелику його маленьким розміром. JBL Clip 5 дає серйозний музичний удар, забезпечуючи потужний звук JBL Pro із соковитим басом. Ваші друзі не повірять, скільки чудового звуку JBL Pro виходить із такої маленької колонки.
Перероблений карабін
Повністю перероблений інтегрований карабін має набагато ширше відкриття, що робить його ще більш портативним. Ви можете прикріпити Clip 5 до всього - від вашого рюкзака до петлі для ременя і носити свою музику з собою цілий день, скрізь.
До 12 годин роботи плюс 3 години з функцією Playtime Boost
Не турбуйтеся про дрібниці, як-от заряджання батареї. JBL Clip 5 забезпечує до 12 годин відтворення на одному заряді. Просто натисніть Playtime Boost, щоб продовжити час відтворення, додавши до 3 годин до тривалості життя батареї. Він налаштовує і покращує роботу для більш гучного і незаплямованого звуку.
Водонепроникний і пилонепроникний
Оцінка водонепроникності та пилонепроникності IP67 JBL Clip 5 забезпечує, що ця портативна колонка може впоратися майже з будь-яким середовищем: від вечірки біля басейну до пікніка на березі моря.
Підключення декількох колонок через Auracast™
Хочете ще потужніший звук JBL Pro? З'єднайте дві колонки Clip 5 для стереозвуку або під'єднайте бездротово кілька колонок із підтримкою JBL Auracast за допомогою Auracast™ для ще більшого звуку.
Додаток JBL Portable
Використовуйте застосунок JBL Portable для отримання оновлень, підтримки продукції та розблокування функцій, усе прямо з вашого телефона. Точно налаштуйте звук із кількома налаштуваннями EQ. Або використовуйте повністю настроюваний еквалайзер для регулювання високих, середніх і низьких частот - так, щоб ваша музика звучала саме так, як вам подобається.
Яскраві кольорові варіанти
JBL Clip 5 має ексклюзивні колірні рішення, натхненні останніми тенденціями вуличної моди та способу життя, вводячи нові відтінки та комбінації.
Виготовлений частково з перероблених матеріалів
JBL Clip 5 складається з переробленого пластику і тканини для решітки динаміка. Він також упакований у FSC-сертифікований папір, зображення надруковані соєвим чорнилом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Мінімальна частота | 95 Гц |
| Особливості | Еквалайзер |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 7 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Червоний |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.285 кг |
| Висота | 134.5 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Ширина | 86.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Аксесуари в комплекті | 1x JBL Clip 5, 1x USB-кабель типу C, 1x Короткий посібник з експлуатації, 1x Гарантійний талон/паспорт безпеки |
| Батарея | Літій-іонний перезаряджуваний |
| Вага без паковання | 0.285 |
| Вага в пакованні | 0.4 |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи батареї | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон |
| Контроль гучності | Да |
| Мoдель | Clip 5 |
| Потужність звуку | 7 |
| Розмір | 86.30 x 134.50 x 46.0 мм |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Червоний |
| Частотний діапазон | 95 - 20000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴










