
Навушники з мікрофоном JBL Quantum 50С JBLQTUM50CBLK Black
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 1434257
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навушники з мікрофоном JBL Quantum 50С JBLQTUM50CBLK Black
JBL QuantumSOUND Signature
З випромінювачами розміром 8.6 мм із технологією JBL QuantumSOUND Signature ти чутимеш своїх ворогів (і друзів) як ніколи чітко. Поринь в інший світ мобільних ігор. Вловлюй найдрібніші звуки. Грай, щоб вигравати.
Абсолютний контроль із регулятором гучності та вимикачем мікрофона
Коли ти в певному просторі, ти в цьому просторі. Більше жодних незручних кнопок. Розділений головний повзунковий регулятор гучності, кнопка вимкнення мікрофона та багатофункціональна кнопка забезпечують простоту використання.
Вбудований мікрофон із функцією виділення голосу
Оптимізований для колективної гри. Мікрофон розташовується близько до рота й окремо від інших елементів керування, що забезпечує чудовий звук голосу.
JBL Quantum 50C | Type Геймерські | Earbud | 1xUSB тип C | Чутливість 97 дБ | Контроль гучності | Аксесуари в комплекті 1 x гарнітура JBL Quantum 50C, 1 x підсилювачі L/R, 1 x силіконові навушники 3 розмірів S, M, L, 1 x QG | ГАРТНИЙ ТАЛОН | Колір Чорний | Weight 0.021 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB Type-C, jack 3.5 мм |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Силікон |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Опір | 16 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Форма роз'єму | L-подібний |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Колір | Чорний |
| Чашки | Круглі |
| Чутливість | 97 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | JBL JBLQTUM50CBLK. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: Дротова. Рекомендоване застосування: Ігровий. Частота наушников: 20 - 40000 Hz. Вага: 21,5 g. Колір товару: Чорний |
| USB Type-C charging port | Немає |
| Аксесуари в наборі | З розміру силіконових вушних вкладок |
| Акустична система | Закритий |
| Вага | 21.5 |
| Вага без паковання | 0.021 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кнопки керування | Volume - |
| Комплектація | Навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | JBL Quantum 50C |
| Максимальна потужність на вході | 5 |
| Вимкнення мікрофона | Да |
| Повний опір | 16 |
| Постачані кабелі | 3.5 mm to USB Type-C |
| Роз'єм 3,5 мм | Да |
| Регульована гучність | Да |
| Рекомендоване застосування | Ігровий |
| Мережевий адаптер у комплекті | Немає |
| Стиль ношения | Вкладки |
| Технологія під'єднання | Дротова |
| Тип блока керування | Вбудований блок керування |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Лінійно вбудований |
| Тип навушників | Вкладки |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Колір товару | Чорний |
| Частота мікрофона | 100 - 10000 |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | -41 |
| Чутливість навушників | 97 |
| Юніт динаміка | 8.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



