Бездротові навушники JBL Tune Flex Ghost JBLTFLEXGPUR Purple
JBL Tune Flex (JBLTFLEXGPUR)
Технологія JBL Pure Bass
Випромінювачі розміром 12 мм з «розумним» дизайном, доповнені форм-фактором у вигляді палички, забезпечують чисті баси від JBL, щоб ви могли відчути кожен такт.
Активне шумозаглушення та технологія Smart Ambient
Слухайте те, що хочете, та прибирайте непотрібні шуми. Технологія активного шумозаглушення з 2 мікрофонами дозволяє звести до мінімуму фактори, що відволікають. Завдяки функції Ambient Aware ви можете чути оточуючих, коли хочете безпеки на вулиці, а функція TalkThru дозволяє розмовляти не знімаючи навушники.
4 мікрофони для ідеальних дзвінків
Зручні дзвінки у стереорежимі. Модель Tune Flex оснащена 4 мікрофонами, тому вас завжди будуть чути з ідеальною чіткістю. Здійснюйте та приймайте дзвінки без сумнівів. А завдяки функції VoiceAware можна вибрати рівень чутності свого голосу, регулюючи обсяг звуку, що надходить від входу мікрофона в навушники.
Заряду акумулятора вистачає на 32 години використання
Ви можете слухати музику без перерви: навушники працюють 32 (8 + 24) годин від акумулятора або 6 годин та ще 18 годин у футлярі з увімкненою функцією шумозаглушення. Потрібен додатковий заряд? Усього 10 хвилин швидкого заряджання забезпечують ще 2 години відтворення.
Захист від води та поту
Не бійтеся поганої погоди. Завдяки водостійкості та стійкості до потовиділення за стандартом IPX4 навушники Tune Flex впораються з будь-якою ситуацією.
Посадка та комфорт протягом усього дня
Не залишайтеся без музики. Відкритий дизайн у вигляді палички забезпечує комфорт без тиску на вуха протягом дня і природний звук. Додаткові герметичні вкладиші 3 розмірів у режимі наконечників Sealing Ear у додатку дозволяють повністю відсікати зовнішні шуми без шкоди для легкої, витонченої конструкції цих навушників.
Застосунок JBL Headphones
Застосунок JBL Headphones дозволяє насолоджуватися музикою так, як вам зручно. Налаштуйте прослуховування та сенсорні жести для керування, знайдіть навушники, керуйте зовнішнім шумом та використовуйте режими «Інтелектуальне аудіо та відео». Завантажте безкоштовний додаток та дізнайтесь, скільки ще ви можете зробити.
Звук JBL Pure Bass
Активне шумопоглинання з функцією Smart Ambient
4 мікрофони для ідеальних дзвінків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Навушники |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи | 32 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C |
| Кількість мікрофонів | 4 |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Матеріал амбушюра | Силікон |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Xbox-сумісність, З вологозахистом, З активним шумозаглушенням, Android-сумісність |
| Радіус дії | 10 м |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.2 |
| Форма роз'єму | Прямий |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Чашки | Овальні |
| Чутливість | 110 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| International Protection (IP) код | IPX4 |
| Noise canceling | Да |
| Summary | JBL Tune Flex Ghost Edition. Тип продукту: Гарнітура. Технологія під'єднання: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Рекомендоване застосування: Calls/Music. Частота наушников: 20 - 20000 Hz. Вага: 61 g. Колір товару: Пурпуровий, Напівпрозорий |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Вага | 61 |
| Вага без паковання | 0.0482 |
| Вага зарядного футляра | 38.6 |
| Вага лівого навушника | 4.8 |
| Вага правого навушника | 4.8 |
| Час заряджання батареї | 2 |
| Висота | 160 мм |
| Гарантійна картка | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 100 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність батареї (зарядний чохол) | 570 |
| Ємність батареї лівого навушника | 55 |
| Ємність батареї правого навушника | 55 |
| Зарядний чохол | Да |
| Захисні можливості | Вологостійкість |
| Джерело заряджання | USB |
| Код гармонізованої системи опису (HS) | 8518300090 |
| Комплектація | Бездротові навушники, інструкція, гарантійний талон |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Мoдель | JBLTFLEXGPUR |
| Маса брутто | 177 |
| Паспорт безпеки | Да |
| Живлення від батареї | Да |
| Повний опір | 32 |
| Смуга частот | 2.4 - 2.4835 |
| Постачані кабелі | USB Type-C |
| Профили Bluetooth | AVRCP |
| Розміри зарядного чохла (Ш х Г х В) | 51.5 x 29.3 x 47 |
| Рекомендоване застосування | Calls/Music |
| Термін експлуатації акумулятора | 480 |
| Стиль ношения | Вкладки |
| Країна виробництва | Китай |
| Технологія батареї | Літій-полімерна (LiPo) |
| Технологія під'єднання | True Wireless Stereo (TWS) |
| Тип батарейок | Вбудована батарея |
| Тип гарнітури | Стереофонічний |
| Тип драйвера | Динамічний |
| Тип мікрофона | Вбудований |
| Тип навушників | Вкладки |
| Тип заглушення шуму | Активний |
| Тип продукту | Гарнітура |
| Тип керування | Сенсорний |
| Рівень звукового тиску (макс) | 95 |
| Колір товару | Пурпуровий |
| Частота навушників | 20 - 20000 |
| Чутливість мікрофона | -38 |
| Чутливість навушників | 110 |
| Ширина | 39.5 мм |
| Юніт динаміка | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴










