Додаткова батарея Jackery 2000 Plus Black/Orange
Розширювальна батарея Jackery 2000 Plus
+ Ємність 2042,8 Втч для розширення ємності станції живлення
+ Сумісність із Jackery Explorer 2000 Plus
+ Новаторська сонячна зарядка
+ Сонячна зарядка за 2 години (SolarSaga 200 W X 6 Pcs)
+ Інтелектуальна система BMS з 12 рівнями захисту
+ Повна гарантія 3+2 роки
+ Безпечна батарея LiFePO4
+ У цього продукту європейські розетки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 234 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 470 мм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 331 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Кількість циклів заряджання | Після 4000 циклів залишається ≥70% ємності |
| Комплектація | Батарея, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Мoдель | Battery Pack 2000 Plus |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Маса | 19 |
| Мінімальна робоча температура | -10 |
| Номінальна потужність | 1400 |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Тип продукту | Battery |
| Ток заряда | 97 А |
| Колір | Чорний/жовтогарячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 499 ₴





